Eesti sisemeistrid selgunud

Sel nädalavahetusel toimusid Eesti sisemeistrivõistlused Viljandis. Sportvibu ja plokkvibu täiskasvanute klassis selgusid medalivõitjad olümpiaringi duellides, teistes klassides tulid Eesti meistriteks suurima punktisumma lasknud sportlased.

Medalivõitjad täiskasvanute klassides:

  • Sportvibu mehed: 1. Märt Oona (NS Archery Club)   2. Hendrik Õun (Sagittarius)    3. Karl Kivilo (Järvakandi Ilves)
  • Sportvibu naised: 1. Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves)   2. Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)   3.   Alexandra Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
  • Plokkvibu mehed: 1. Robin Jäätma (Türi Vibukool)   2. Evert Ressar (Baltic Hunter SC)   3. Indrek Võhumõõk (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu naised: 1. Meeri-Marita Paas (Türi Vibukool)   2. Lisell Jäätma (Türi Vibukool)   3. Kristi Ilves (Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: 1. Jaan Rösler (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)   2. Martin Rist (Vana-Võidu VK/Vilj. SK)   3. Aare Lauren (Lääne Vibulaskjad)
  • Vaistuvibu naised: 1. Triin Kent (Kajamaa Spordiklubi)   2. Aire Lauren (Lääne Vibulaskjad)   3. Monika Mitrjaikina (Kajamaa Spordiklubi)
  • Pikkvibu mehed: 1. Kuldar Kolk (Tartu Vibuklubi)   2. Marek Peedumäe (Tartu Vibuklubi)   3. Peeter Adler (Sagittarius)
  • Pikkvibu naised: 1. Katrin Mägi (Kajamaa Spordiklubi)   2. Monika Wessels (Tartu Vibuklubi)   3. Inge Sirkel-Suviste (Kajamaa Spordiklubi)
  • Sportvibu veteranid mehed: 1. Mart Muhel (Tartu Vibuklubi)   2. Riho Tõnisalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
  • Plokkvibu veteranid mehed: 1. Jaan Kookla (Baltic Hunter SC)   2. Aleksander Kiskonen (Türi Vibukool)
  • Plokkvibu veteranid naised: 1. Krista Kull (Baltic Hunter SC)
  • Vaistuvibu veteranid mehed: 1. Steve Morley (Kajamaa Spordiklubi)
  • Vaistuvibu veteranid naised: 1. Kersti Baumann (Lääne Vibulaskjad)
  • Pikkvibu veteranid mehed: 1. Kalju Baumann (Lääne Vibulaskjad)   2. Raivo Rätsep (Sagittarius)   3. Viktor Palmet (Kajamaa Spordiklubi)
  • Pikkvibu veteranid naised: 1. Ülle Kell (Kajamaa Spordiklubi)   2. Tiina Laurisson (Vooremaa Vibuklubi)   3. Helle Rätsep (Sagittarius)

Noorteklassides tulid Eesti sisemeistriks:

  • Sportvibu: juuniorid Karl Kivilo (Järvakandi Ilves) ja Alexandra Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK), kadetid Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK) ja Agnes Patsmann (Järvamaa Amburite Klubi), noored Joonas Kirnmann (Sagittarius) ja Anne Sein (Sagittarius), tidetid Patrick Järve (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) ja Johanna Victoria Jõe (Sagittarius)
  • Plokkvibu: juuniorid Robin Jäätma ja Lisell Jäätma (mõlemad Türi Vibukool), kadetid Kristjan Ilves ja Meeri-Marita Paas (mõlemad Türi Vibukool), noored Aimar Roosileht ja Kristella Kärner (mõlemad Türi Vibukool), tidetid Karl-Eric Fatal ja Aureelia Kasar (mõlemad Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu: juuniorid Joonas Maru Aardevälja (Tartu VK/Tartu Valla SK) ja Karmen Peetso (Tallinna Vibukool), kadetid Klaus Egert Viil (Tallinna Vibukool) ja Anette Talviste (Suure-Jaani Vibuklubi), noored Henri Kivisild (Suure-Jaani Vibuklubi) ja Carmel London (Kagu Vibuklubi), tidetid Hugo Heinsalu ja Luisa Prigask (mõlemad Tallinna Vibukool)
  • Pikkvibu: juunior Hanna-Liisa Kallas (Vooremaa Vibuklubi) ja Kristina Bukina (Tallinna Vibukool), kadetid Holger Kink (Suure-Jaani Vibuklubi) ja Eliise Jõgi (Tartu VK/Tartu Valla SK), noored Raul Reesar (Lääne Vibulaskjad) ja Heleri Kruusamägi (Kagu Vibuklubi), tidetid Laur Jaanus ja Karin Kerti Lõhmus (mõlemad Sagittarius)

Siit leiad:

Comments are closed.