Eesti karikavõistluste parimad selgunud

1 juunil toimunud Eesti noorte karikavõistlused Puiatus, Viljandimaal ning 2. juunil Eesti karikavõistlused Järvakandis. Sportvibu ja plokkvibu täiskasvanute klassis selgusid võitjad olümpiaringi harjutusega, teistes vanuseklassides selgus esikolmik eelringide põhjal.

  • Sportvibu mehed: 1. M. Rist (V-V VK/Viljandi SK), 2. K. Kivilo (Järvakandi Ilves), 3. J. Gross (Sagittarius)
  • Sportvibu naised: 1. B. Kasak (Järvakandi Ilves), 2. L. Nurmsalu (V-V VK/Viljandi SK), 3. A. Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
  • Plokkvibu mehed: 1. R. Jäätma, 2. A. Aas (mõlemad Türi Vibukool), 3. M. Marandi (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu naised: 1. L. Jäätma, 2. M.-M. Paas, 3. H. L. Lippand (kõik Türi Vibukool)
  • Sportvibu veteranid mehed: 1. M. Muhel (Tartu Vibuklubi), 2. M. Kallastu (Pärnu Meelis), 3. V. Palmet (Tallinna Vibukool)
  • Plokkvibu veteranid mehed: 1. J. Kookla (Baltic Hunter SC), 2. A. Kiskonen (Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: 1. J. Rösler (V-V VK/Viljandi SK)
  • Vaistuvibu naised: 1. T. Kent (Kajamaa Spordikool), 2. K. Baumann (Lääne Vibulaskjad), 3. P. Maasik (Tartu Vibuklubi)
  • Pikkvibu mehed: 1. K. Kolk (Tartu Vibuklubi), 2. U. Kontus (Kajamaa Spordiklubi), 3. K. Baumann (Lääne Vibulaskjad)
  • Pikkvibu naised: 1. Ü. Kell (Kajamaa Spordiklubi), 2. M. Wessels, 3. M. Ootsing (mõlemad Tartu Vibuklubi)

Võistkondade esikolmikud selgusid eelringide paremusjärjestuse alusel:

  • Sportvibu meeskond: 1. Sagittarius (H. Õun, J. Gross, K. Kirnmann), 2. V-V VK/Viljandi SK (M. Rist, J. Tolberg, A. Nurmsalu), 3. Tallinna Vibukool (P. Tanvel, J. Ikko, S. Morley)
  • Sportvibu naiskond: 1. Järvakandi Ilves (T. Lilienthal, B. Kasak, A. Preimann), 2. V-V VK/Viljandi SK (L. Nurmsalu, J. Rösler, L. Tukk), 3. Tartu VK/Tartu Valla SK (A. Põllumäe, K. Šuman, A. Maremäe)
  • Plokkvibu meeskond: 1. Türi Vibukool (R. Jäätma, A. Aas, K. Ilves), 2. Baltic Hunter SC (E. Ressar, M. Marandi, I. Võhumõõk,)
  • Plokkvibu naiskond: 1. Türi Vibukool (M.-M. Paas, L. Jäätma, H. L. Lippand)

Eesti noorte karikavõistluse parimad:

  • Sportvibu
    • juuniorid noormehed: 1. K. Kivilo (Järvakandi Ilves), R. H. Heinaste (V-V  VK/Viljandi SK)
    • juuniorid neiud: 1. A. Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. T. Lilienthal (Järvakandi Ilves), 3. A. Maremäe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid noormehed: 1. U. A. Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. R. Käsper, 3. R. Reidma (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • kadetid neiud: 1. E. Jõgi (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. M. Pops (Järvakandi Ilves), 3. M. H. Johanson (Pärnu Meelis)
    • noored poisid: 1. E. Ütsmüts (Järvakandi Ilves), 2. A. Sarapuu (V-V VK/Viljandi SK), 3. U. Reiter (Tallinna Vibukool)
    • noored tüdrukud: 1. A. Sein (Sagittarius), 2. K.-L. Järvesaar (Pärnu Meelis), 3. R. M. Mõtsmees (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • tidetid poisid: 1. P. Järve, 2. M. Pari (mõlemad V-V VK/Viljandi SK), 3. M. Rutšs (Järvakandi Ilves)
    • tidetid tüdrukud: 1. M. N. Niitepõld, 2. E. Sõrmus (mõlemad Pärnu Meelis), 3. J. L. Jõe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
  •  Plokkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. R. Jäätma, 2. A. Aas (mõlemad Türi Vibukool)
    • juuniorid neiud: 1. L. Jäätma, 2. H. L. Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. K. Ilves (Türi Vibukool), 2. S. Sihver (V-V VK/Viljandi SK), 3. H. E. Kail (Sagittarius)
    • kadetid neiud: 1. M.-M. Paas (Türi Vibukool)
    • noored poisid: 1. A. Roosileht (Türi Vibukool), 2. J. Vaikmets (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. K. Kärner (Türi Vibukool), 2. M. Palanen (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid poisid: 1. M. P. Moorits, 2. K.-E. Fatal (mõlemad Türi Vibukool), 3. S. O. Kalmus (Tallinna Vibukool)
    • tidetid tüdrukud: 1. A. Kasar, 2. J.-L. Jäätma, 3. A. Nurmine (kõik Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu
    • juuniorid neiud: 1. K. Peetso (Tallinna Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. K. E. Viil (Tallinna Vibukool), 2. R. Soe (V-V VK/Viljandi SK), 3. U.-L. Kübarsepp (Suure-Jaani VK)
    • kadetid neiud: 1. A. Talviste (Suure-Jaani VK), 2. E. Kärg (Sagittarius) 3. D. Asejev (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored poisid: 1. H. Kivisild (Suure-Jaani VK), 2. R. Rannamets (Sagittarius), 3. K. Mägi (Tallinna Vibukool)
    • noored tüdrukud: 1. C. London (Kagu Vibuklubi), 2. L. L. Kangur, 3. L. Jänes (mõlemad V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid poisid: 1. M. Veskimäe, 2. K. Saulus (mõlemad Tallinna Vibukool), 3. O. Siipan (Sagittarius)
    • tidetid tüdrukud: 1. L. Prigask, 2. G. R. Paomets (mõlemad Tallinna Vibukool)
  • Pikkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. U.-A. Valkenklau (Suure-Jaani VK), 2. P. M. Luude, 3. A. Karing (mõlemad Kagu Vibuklubi)
    • kadetid noormehed: 1. K. Kommusaar (Kagu Vibuklubi), 2. R. Rösler (V-V VK/Viljandi SK), 3. H. Kink (Suure-Jaani VK)
    • kadetid neiud: 1. L. Dello, 2. K. Nagel, 3. M. Mägi (kõik Kagu Vibuklubi)
    • noored poisid: 1. S. Lõhmus (V-V VK/Viljandi SK), 2. M. Kajak (Vooremaa VK)
    • noored tüdrukud: 1. H. Kruusamägi (Kagu Vibuklubi)
    • tidetid poisid: 1. G. Soe, 2. M. Labi (mõlemad V-V VK/Viljandi SK), 3. R. Grünberg (Suure-Jaani VK)
    • tidetid tüdrukud: 1. K. Tilga, 2. K. Post (mõlemad Tallinna Vibukool), 3. R. M. Lilleleht (Sagittarius)

Comments are closed.