Eesti noorte meistrid selgunud

29. juunil toimusid Eesti noorte meistrivõistlused Järvakandis.

Eesti noorte meistrid on:

  • Sportvibu
    • juuniorid noormehed: 1. K. Kivilo (Järvakandi Ilves), 2. H. Õun (Sagittarius)
    • juuniorid neiud: 1. T. Lilienthal (Järvakandi Ilves), 2. A. Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. A. Maremäe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid noormehed: 1. U. A. Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. R. Käsper (Tallinna Vibukool), 3. R. Käärma (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid neiud: 1. K. Luige (NS Archery Club), 2. M. H. Johanson (Pärnu Meelis), 3. E. Jõgi (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • noored poisid: 1. R. M. Lõpp (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. E. Ütsmüts (Järvakandi Ilves), 3. A. Sarapuu (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. A. Sein (Sagittarius), 2. K.-L. Järvesaar (Pärnu Meelis), 3. H. A. Haavapuu (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid poisid: 1. P. Järve, 2. M. Pari (mõlemad V-V VK/Viljandi SK), 3. E. Pähkel (Pärnu Meelis)
    • tidetid tüdrukud: 1. N. Haas (Järvakandi Ilves), 2. E. Sõrmus (Pärnu Meelis), 3. J. V. Jõe (Sagittarius)
  •  Plokkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. R. Jäätma (Türi Vibukool)
    • juuniorid neiud: 1. L. Jäätma, 2. H. L. Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. K. Ilves (Türi Vibukool), 2. S. Sihver (V-V VK/Viljandi SK), 3. H. E. Kail (Sagittarius)
    • kadetid neiud: 1. M.-M. Paas (Türi Vibukool)
    • noored poisid: 1. K.-M. Pau (Vooremaa Vibuklubi)
    • noored tüdrukud: 1. K. Kärner (Türi Vibukool), 2. M. Palanen (V-V VK/Viljandi SK), L. Mättas (Türi Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. R. Iljašenko (Sagittarius), 2. T. Tõnts (Vooremaa Vibuklubi), 3. S. O. Kalmus (Tallinna Vibukool)
    • tidetid tüdrukud: 1. A. Kasar, 2. J.-L. Jäätma (mõlemad Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu
    • juuniorid noormehed: 1. J. M. Aardevälja (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • juuniorid neiud: 1. A. Vask (Pärnu Meelis), 2. K. Peetso (Tallinna Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. R. Soe, 2. U. Madison, 3. K. Ilves (kõik V-V VK/Viljandi SK)
    • kadetid neiud: 1. A. Talviste (Suure-Jaani VK), 2. E. Kärg (Sagittarius) 3. R. Seks (Tallinna Vibukool)
    • noored poisid: 1. K. Mägi (Tallinna Vibukool), 2. R. Rannamets (Sagittarius), 3. H. Kivisild (Suure-Jaani VK)
    • noored tüdrukud: 1. C. Treu (Lääne Vibulaskjad), 2. C. London (Kagu Vibuklubi), 3. L. Jänes (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid poisid: 1. O. Siipan (Sagittarius), 2. M. Veskimäe, 3. K. Saulus (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • tidetid tüdrukud: 1. L. Prigask, 2. G. R. Paomets (mõlemad Tallinna Vibukool), 3. P. M. Ojaver (Lääne Vibulaskjad)
  • Pikkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. U.-A. Valkenklau (Suure-Jaani VK), 2. P. M. Luude, 3. A. Karing (mõlemad Kagu Vibuklubi)
    • juuniorid neiud: 1. L. Koitsaar (Kagu Vibuklubi)
    • kadetid noormehed: 1. R. Rösler (V-V VK/Viljandi SK), 2. H. Kink (Suure-Jaani VK), 3. J.-R. Vaher (Kagu Vibuklubi)
    • kadetid neiud: 1. K. Metsoja, 2. L. Dello, 3. K. Nagel (kõik Kagu Vibuklubi)
    • noored poisid: 1. S. Lõhmus (V-V VK/Viljandi SK), 2. M. Kajak (Vooremaa VK)
    • noored tüdrukud: 1. H. Kruusamägi (Kagu Vibuklubi), 2. A. Tamme (Vooremaa Vibuklubi), 3. H.-M. Oras (Kagu Vibuklubi)
    • tidetid poisid: 1. A. Tatarlõ (Tallinna Vibukool), 2. R. Grünberg (Suure-Jaani VK), 3. G. Soe (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid tüdrukud: 1. L. S. Lille (Sagittarius), 2. K. Post (Tallinna Vibukool), 3. K. Küttmann (Kagu Vibuklubi)
Siit leiad võistluse protokolli ja arvestuskaartid (juuniorid ja kadetid, noored ja tidetid).

Comments are closed.