Visa Hinge võitsid Pärnat ja Apsitis

Täna lasid vibusportlased Järvakandis traditsioonilist “vibulaskemaratoni” Visa Hing. See tähendab, et tavapärase 72 noole asemel lasti ligi 10-tunnise võistluspäeva jooksul 4 x 72 noolt ehk kokku 288 noolt. Hommikune ilus ilm asendus enne lõunale minekut vihmasajuga ja vihma jätkus kogu päevaks.

Sportvibu meeste klassis võitis Läti laskur Janis Apsitis, teine oli Tanel Kaasik (Tallinna Kalev) ja kolmandaks tuli taas lõunanaaber Mark Kazus. Sportvibu naiste klassis võitis ülekaalukalt Reena Pärnat, talle järgnesid Siret Luik (mõlemad Järvakandi Ilves) ja Ieva Melle (Läti).

Plokkvibu klassis võitsid Jaan Kookla ja Kristi Ilves.

Siit leiad protokolli, siit lisaprotokolli (kus on välja toodud võistlusharjutuste summad) ja siit kogu päeva arvestuskaardid.