EV100 esimesed medalid vibusportlastele jagatud

Sel nädalavahetusel toimusid EV100 Eesti sisemeistrivõistlused Viljandis. Sportvibu ja plokkvibu täiskasvanute klassis selgusid medalivõitjad olümpiaringi duellides, teistes klassides tulid Eesti meistriteks suurima punktisumma lasknud sportlased.

EV100 erikujundusega medalid võitsid täiskasvanute hulgas:

  • Sportvibu mehed: 1. Pearu Jakob Ojamäe (NS Archery Club)   2. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev)    3. Märt Oona (NS Archery Club)
  • Sportvibu naised: 1. Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)   2. Reena Pärnat (NS Archery Club)   3. Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves)
  • Plokkvibu mehed: 1. Kristjan Puusepp (Türi Vibukool)   2. Evert Ressar (Baltic Hunter SC)   3. Artur Aas (Türi Vibukool)
  • Plokkvibu naised: 1. Emily Hõim (Tartu VK/Tartu Valla SK)   2. Lisell Jäätma (Türi Vibukool)   3. Meeri-Marita Paas (Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: 1. Steve Morley (Kajamaa Spordiklubi)   2. Jaan Rösler (Vana-Võidu VK/Vilj. SK)   3. Martti Siitsman (Sagittarius)
  • Vaistuvibu naised: 1. Žanna Ivanova (Kajamaa Spordiklubi)   2. Egne Marmor (Tartu Vibuklubi)   3. Piret Maasik (Tartu Vibuklubi)
  • Pikkvibu mehed: 1. Urmas Kontus (Kajamaa Spordiklubi)   2. Kuldar Kolk (Tartu Vibuklubi)   3. Peeter Adler (Sagittarius)
  • Pikkvibu naised: 1. Triin Tuulas (Suure-Jaani Vibuklubi)   2. Jana Kikas (Kajamaa Spordiklubi)   3. Ülle Kell (Kajamaa Spordiklubi)
  • Sportvibu veteranid mehed: 1. Mart Muhel (Tartu Vibuklubi)
  • Plokkvibu veteranid mehed: 1. Jaan Kookla (Baltic Hunter SC)   2. Hillar Laidna (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu veteranid naised: 1. Krista Kull (Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu veteranid mehed: 1. Tõnis Viira (Tartu Vibuklubi)   2. Kalju Baumann (Lääne Vibulaskjad)   3. Heino Tenner (Tallinna Vibukool)
  • Vaistuvibu veteranid naised: 1. Kersti Baumann (Lääne Vibulaskjad)
  • Pikkvibu veteranid mehed: 1. Tiit Heinsalu (Suure-Jaani Vibuklubi)   2. Viktor Palmet (Tallinna Vibukool)
  • Pikkvibu veteranid naised: 1. Tiina Laurisson (Tallinna Vibukool)

Noorteklassides tulid Eesti sisemeistriks:

  • Sportvibu: juuniorid Karl Kivilo (Järvakandi Ilves) ja Alexandra Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK), kadetid Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK) ja Agnes Patsmann (Järvamaa Amburite Klubi), noored Rasmus Käärma (Tartu VK/Tartu valla SK) ja Merilyn Ann Lippur (Sagittarius), tidetid Patric Järve (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) ja Anne Sein (Sagittarius)
  • Plokkvibu: juuniorid Kristjan Puusepp ja Lisell Jäätma (mõlemad Türi Vibukool), kadetid Robin Jäätma ja Meeri-Marita Paas (mõlemad Türi Vibukool), noored Hannes Erik Kail (Sagittarius) ja Kristella Kärner (Türi Vibukool), tidetid Karl-Eric Fatal ja Janette-Liis Jäätma (mõlemad Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu: juuniorid Lauri Soosaar (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) ja Carol-Iris Aarla (Tallinna Vibukool), kadetid Mükail Askerov ja Ingel Iris Tofert (mõlemad Tallinna Vibukool), noored Marvin Viira (Tartu Vibuklubi) ja Hanna Alice Haavapuu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), tidetid Kaur Mägi (Tallinna Vibukool) ja Carmel London (Kagu Vibuklubi)
  • Pikkvibu: juunior Lauri Külv (Suure-Jaani Vibuklubi) ja Kristina Bukina (Tallinna Vibukool), kadetid Markus Õim (Vooremaa Vibuklubi) ja Karoliina Valge (Tartu Vibuklubi), noored Raul Reesar (Lääne Vibulaskjad) ja Stella-Maria Raudam (Sagittarius), tidetid Rihard Rannamets (Sagittarius) ja Anett Jürgensohn (Tallinna Vibukool)

Siit leiad:

Comments are closed.