Eesti karikavõistluste parimad selgunud

2.-3.juunil toimunud Eesti karikavõistluse parimad. Sportvibu ja plokkvibu täiskasvanute klassis selgusid võitjad olümpiaringi harjutusega, teistes vanuseklassides selgus esikolmik eelringide põhjal.

  • Sportvibu mehed: 1. M.Rist (V-V VK/Viljandi SK), 2. H.Õun (Sagittarius), 3. M.Oona (NS Archery Club)
  • Sportvibu naised: 1. R.Pärnat (NS Archery Club), 2. K.Virula (Tallinna Vibukool), 3. T.Lilienthal (Järvakandi Ilves)
  • Plokkvibu mehed: 1. R.Jäätma, 2. K.Puusepp, 3. A.Aas (kõik Türi Vibukool)
  • Plokkvibu naised: 1. K.Puusepp, 2. L.Jäätma, 3. M.-M.Paas (kõik Türi Vibukool)
  • Plokkvibu veteranid mehed: 1. J.Kookla (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu veteranid naised: 1. K.Kull (Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: 1. S.Morley (Kajamaa SK), 2. J.Rösler (V-V VK/Viljandi SK), 3. A.Atonen (Kajamaa SK)
  • Vaistuvibu naised: 1. K.Baumann (Lääne Vibulaskjad), 2. P.Maasik (Tartu VK)
  • Pikkvibu mehed: 1. K.Kolk (Tartu VK), 2. T.Heinsalu (Suure-Jaani VK), 3. M.Peedumäe (Tartu VK)
  • Pikkvibu naised: 1. Ü.Kell, 2. S.Kalle (mõlemad Kajamaa SK), 3. T.Tuulas (Suure-Jaani VK)

Võistkondade esikolmikud selgusid eelringide paremusjärjestuse alusel:

  • Sportvibu meeskond: 1. NS Archery Club (M.Oona, P.J.Ojamäe, M.Tomson), 2. V-V VK/Viljandi SK (M.Rist, K.Soesoo, A.Nurmsalu), 3. Järvakandi Ilves (K.Kivilo, A.Agu, T.Ennemuist)
  • Sportvibu naiskond: 1. Järvakandi Ilves (B.Kasak, T.Lilienthal, A.Preimann), 2. V-V VK/Viljandi SK (L.Nurmsalu, J.Rösler, L.Tukk), 3. Tallinna Vibukool (K.Virula, S.Suurkivi, K.Koort)
  • Plokkvibu meeskond: 1. Türi Vibukool (R.Jäätma, K.Puusepp, A.Aas), 2. Baltic Hunter SC (E.Ressar, I.Võhumõõk, M.Marandi), 3. Türi Vibukool 2 (O.Keller, R.-E.Allik, K.Ilves)
  • Plokkvibu naiskond: 1. Türi Vibukool (L.Jäätma, K.Puusepp, M.-M.Paas)
  • Vaistuvibu meeskond: 1. Kajamaa SK (S.Morley, A.Atonen, T.Steinfeld

Eesti noorte karikavõistluse parimad:

  • Sportvibu
    • juuniorid noormehed: 1. K.Kivilo (Järvakandi Ilves), 2. D.Pedossar (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. M.Rösler (V-V VK/Viljandi SK)
    • juuniorid neiud: 1. T.Lilienthal (Järvakandi Ilves), 2. M.Tetsmann (Türi Vibukool), 3. A.Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid noormehed: 1. H.Õun (Sagittarius), 2. D.Touart (Tallinna Vibukool), 3. U.A.Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid neiud: 1. K.Luige, 2. A.Maremäe, 3. K.Šuman (kõik Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • noored poisid: 1. U.Reiter (Tallinna Vibukool), 2. R.Käärma (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. M.Tank (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. M.A.Lippur (Sagittarius), 2. M.Pops (Järvakandi Ilves), 3. S.-C.Ulp (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • tidetid poisid: 1. J.Kirnmann (Sagittarius), 2. P.Järve (V-V VK/Viljandi SK), 3. E.Ütsmüts (Järvakandi Ilves)
    • tidetid tüdrukud: 1. A.Sein (Sagittarius), 2. G.Staub (Järvakandi Ilves), 3. G.-L.Järvesaar (Pärnu Meelis)
  •  Plokkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. K.Puusepp, 2. R.Jäätma (kõik Türi Vibukool)
    • juuniorid neiud: 1. M.-M.Paas, 2. L.Jäätma, 3. K.Ilves (kõik Türi Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. K.Ilves (Türi Vibukool), 2. H.K.Kuningas (Järvamaa AK), 3. R.-E.Allik (Türi Vibukool)
    • kadetid neiud: 1. K.Puusepp, 2. H.L.Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
    • noored poisid: 1. A.Roosileht (Türi Vibukool), 2. H.E.Kail (Sagittarius), 3. S.Sihver (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. K.Kärner, 2. J.-L.Jäätma (mõlemad Türi Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. K.-E.Fatal (Türi Vibukool), 2. H.Arvisto (Sagittarius), 3. J.Vaikmets (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid tüdrukud: 1. A.Kasar, 2. I.Rohtsalu, 3. H.E.Krispin (kõik Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu
    • juuniorid noormehed: 1. J.M.Aardevälja (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. L.Soosaar (V-V VK/Viljandi SK)
    • kadetid noormehed: 1. M.Askerov, 2. M.Klaats (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • kadetid neiud: 1. E.Jõgi (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. K.Peetso 3. R.Seks (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • noored poisid: 1. M.Mänd, 2. R.Soe, 3. M.Vilu (kõik V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. A.Talviste (Suure-Jaani VK), 2. H.A.Haavapuu (V-V VK/Viljandi SK), 3. L.L.Rei (Tallinna Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. M.Reimann, 2. E.Madison (mõlemad V-V VK/Viljandi SK), 3. A.Podporin (Tallinna Vibukool)
    • tidetid tüdrukud: 1. C.London (Kagu VK), 2. L.Jänes (V-V VK/Viljandi SK), 3. M.Sorgus (Tartu VK/Tartu Valla SK)
  • Pikkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. L.Külv (Suure-Jaani VK)
    • kadetid noormehed: 1. H.Kink (Suure-Jaani VK), 2. J.R.Vaher, 3. D.Rõžov (mõlemad Kagu VK)
    • noored poisid: 1. M.-A.Põder (Tallinna Vibukool), 2. H.Päärand (Vooremaa VK), 3. K.Kikas (Kagu VK)
    • noored tüdrukud: 1. M.Merits (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. M.L.Mägi, 3. A.Tamme (mõlemad Vooremaa VK)
    • tidetid poisid: 1. R.Rannamets (Sagittarius), 2. A.Tatarlõ (Tallinna Vibukool), 3. G.Soe (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid tüdrukud: 1. K.K.Lõhmus (Sagittarius), 2. M.Ostra (Kagu VK)

Comments are closed.