Tagasi

Pärnatilt ja Resaarilt Nimesis kohad esikümnes

Möödunud nädalavahetusel toimus Prantsusmaal Nimesis juba 14.korda rahvusvaheline siseturniir, millest võttis seekord osa 7 Eesti vibulaskurit. Parima koha saavutas Reena Pärnat, tulles kuuendaks.

Nimesis võisteldakse sisetingimustes ning lastakse 18m distantsilt. Kvalifikatsioonivõistluses lastakse 2*30 noolt, mille alusel pääseb igas võistlusklassis 64 parimat duelle laskma.

Naisjuunioride sportvibu klassis lõpetas R.Pärnat kvalifikatsiooni 14.kohaga. Duellides edenes ta hästi ning lõpetas võistluse kuuenda kohaga. Naiste samas arvestuses tuli Siret Luik 118 naise konkurentsis kvalifikatsiooni järel 32.kohale, kuid pidi kohe esimeses duellis kohtuma kvalifikatsiooni võitjaga. Vastu tuli võtta kaotus ning Luigele kuulus seega kokkuvõttes 17.koht. Raili Raudsepp lõpetas võistluse 95.kohaga.

Meeste sportvibu klassis oli Paulo Santos 286 mehe konkurentsis kvalifikatsiooni järel 28.kohal. Peale duell-laskmist lõpetas ta kokkuvõttes 17.kohaga.

Meeste plokkvibu klassis esines taaskord hästi Evert Ressar, kes 286 mehe konkurentsis lõpetas kvalifikatsiooni 17.kohaga. Duell-laskmises jõudis Ressar teise ringi ning lõpetas võistluse 9.kohaga. Priit Tormis lõpetas 126. ja Kristo Kent 209.kohaga.