O.Puri mälestusvõistlus/Rapla mk MV tulemused

Täna toimusid Järvakandis äärmiselt tuulistes ilmasikuoludes Oliver Puri mälestusvõistlus/Rapla mk MV vibuspordis, täiskasvanute klassis olid parimad:

• Sportvibu mehed: 1. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev), 2. Ramunas Kaseta, 3. Algimantas Petrauskas (mõlemad KSA)
  • Sportvibu naised: 1. Bessi Kasak (Järvakandi Ilves), 2. Maris Tetsmann (Türi Vibukool), 3. Anneli Preimann (Järvakandi Ilves)
  • Plokkvibu mehed: 1. Robin Jäätma, 2. Kristjan Puusepp (mõlemad Türi Vibukool), 3. Evert Ressar (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu naised: 1. Kristi Ilves, 2. Meeri-Marita Paas, 3. Karolin Puusepp (kõik Türi Vibukool)
Oliver Puri karika pälvis silmapaistvaima tulemuse eest Gita Staub (Järvakandi Ilves).

Registreerimine: hiljemalt 2.mai sl@parnu.ee
Autasustamine: Iga võistlusklassi esikolmikut autasustatakse medali ja diplomiga

Pärnat Veronica’s Cupil neljas

13.-15. aprillil toimus Kamnikis Sloveenias maailmareitinguvõistlus Veronica’s Cup, kus ainsa eestlasena osales võistlusel Reena Pärnat. Pärnat saavutas eelringis 25 naise hulgas teise koha 647 punktiga, duellidega langes paar kohta ning lõppkohaks jäi 4. koht.

Registreerimine: hiljemalt 23.aprillini varikaune@gmail.com
Autasustamine: Iga võistlusklassi esikolmikut autasustatakse karika ja diplomiga

Kutse võistlusele O.Puri mälestusvõistlus/Rapla mk MV

Võistlus: O.Puri mälestusvõistlus/Rapla mk MV (juhend)

Karoline Cup tulemused

Täna toimus Eesti esimene 2018. aasta välishooaja võistlus Karoline Cup. Võistlejaid oli üllatavalt palju ja ilm kuiv ning päikseline. Täiskasvanute klassis võitsid:

• Sportvibu mehed: 1. Martin Rist, 2. Kait Soesoo (mõlemad Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 3. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev)
  • Sportvibu naised: 1. Bessi Kasak (Järvakandi Ilves), 2. Maris Tetsmann (Türi Vibukool), 3. Jelena Kononova (Amazones)
  • Plokkvibu: 1. Robin Jäätma, 2. Meeri-Marita Paas, 3. Lisell Jäätma (kõik Türi Vibukool)

Eesti segavõistkond võitis rahvusvahelisel turniiril Spring Arrows kolmanda koha

Eesti segavõistkondRahvusvahelise turniiri Spring Arrows (TUR) individuaalsed ja segavõistkondlikud duellid toimusid laupäeval, kus Eesti segavõistkond koosseisus Reena Pärnat/Märt Oona võitsid kolmanda koha.

Individuaalse arvestuse lõplikud kohad, 104 esimese sportlase kohad selgitati olümpiaringides:

• Keiti Šuman – 138.koht
Pühapäeval toimusid võistkondlikud duellid, kus Eesti sportvibu meeskond lõpetas võistluse 9.kohaga seisuga 0:6, kaotades Hollandi meeskonnale. Sportvibu naiskond lõpetas samuti 9. kohaga seisul 4:5, kaotades Inglismaa naiskonnale ümberlaskmises.
Kõik tulemused leitavad siit.

ERASMUS+ programmi raames toimuva koolituse info

ERASMUS+ programmi raames toimub koolitus (Beiteri keskuse tutvustus, vaistu- ja sportvibude baasseaded ja reguleerimine) Tallinnas, Sõle 40, Tallinna Vibukooli ruumides 15.04.2018.

Sihtgrupp: ERK III kuni EKR V treenerid eelistatult, vabade kohtade olemasolul ka teised EVL liikmesklubide liikmed.
Kohtade arv: 8
Koolituse sisu: Beiteri keskuse tutvustus, vaistu- ja sportvibude baasseaded ja reguleerimine.
EVL täiendkoolitus: 10AK/H
Osalustasu: 10€
Eelregistreerimine: vibuliit@vibuliit.ee, kuni 9.04.
Registreerimisel palume märkida koolitustunnistuse jaoks isikukood.

Eestlased osalevad rahvusvahelisel turniiril “Spring Arrows”

29.03.-1.04. toimub Antalyas rahvusvaheline turniir Kahraman Bagatir Spring Arrows. Võistlusel osalevad ka Eesti laskurid.