Kutse võistlusele Juuni Ässad

Juhatuse otsusega on kalenderplaani lisatud uus võistlus:

Võistlus: Juuni Ässad (juhend)
Aeg30.06.2018
Koht: 
Järvakandi vibuskeskus
Vibuklassid: 
sportvibu, plokkvibu
Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist
Võistlusmaks:
 Tidetid, noored, veteranid ja 30m grupp 12 €; kadetid, juuniorid ja täiskasvanud 17 €
Registreerimine: hiljemalt 27.juuni kell 15.00 annelipreimann@hotmail.com
Autasustamine: Iga võistlusklassi esikolmikut autasustatakse medali ja diplomiga

Levikom Team Challenge tulemused

Siit leiad 16.juunil toimunud võistluse Levikom Team Challenge eelringi tulemused ja Robin Round tabeli.

Kutse Eesti noorte meistrivõistlustele

Võistlus: Eesti noorte meistrivõistlused (juhend)
Aeg: 7.07.2018
Koht: Puiatu vibustaadion, Viljandimaa
Vibuklassid: sportvibu, plokkvibu, vaistuvibu, pikkvibu
Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist
Võistlusmaks: 10 eurot
Registreerimine: hiljemalt 3.juuli http://bit.ly/ENMV2018Puiatus
Autasustamine: Iga võistlusklassi kolme parimat autasustatakse medali ja diplomiga

Kutse võistlusele Visa Hing

Võistlus: Visa Hing (juhend)
Aeg: 14.07.2018
Koht: 
Järvakandi vibustaadion
Vibuklassid: 
sportvibu, plokkvibu
Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist
Võistlusmaks:
 tidetid, noored ja 30m grupp 15 eurot, vanemad 25 eurot
Registreerimine: hiljemalt 10.juuli annelipreimann@hotmail.com
Autasustamine: Iga võistlusklassi kolme paremat autasustatakse medali ja diplomiga

Noorte EuroopaMV

Noorte EM toimub 26.06.-1.07. Patrases, Kreekas. Eestit esindab sportvibu juunioride klassis Triinu Lilienthal, Alexandra Põllumäe, Maris Tetsmann ja Karl Kivilo; sportvibu kadettide klassis Hendrik Õun; plokkvibu juunioride klassis Lisell JäätmaKristi Ilves ja Kristjan Puusepp ja plokkvibu kadettide klassis Meeri-Marita PaasKarolin Puusepp ja Robin Jäätma.
Lisaks individuaalarvestusele on Eesti esindatud ka sportvibu juunioride ja plokkvibu kadettide võistkonnaga ning kolme segavõistkonnaga. Treeneritena on kaasas Raul Kivilo, Maarika Jäätma ja Jaanus Gross.

27.06. lastakse eelringid, kadetid ja juuniorid
28.06. lastakse segavõistkondlikke duelle 1/8 – pronksimatšini
29.06. lastakse individuaalseid duelle poolfinaalideni
30.06. lastakse võistkondlikke duelle alates poolfinaalideni
1.07. toimuvad individuaalsed ja võistkondlikud finaalid

Siit leiad võistluse ametliku kodulehe.

Euroopa karika I etapp vibulaskejooksus

Euroopa vibulaskejooksu karikasarja esimene etapp toimub Keila terviseradadel 13.-15.juulil. Vibuklubi Sagittarius kutsub kõiki tutvuma vibulaskejooksu maailmaga, kas võistlema või lihtsalt kaasa elama!
Siit leiad võistluse juhendi. Registreerimine kuni 1.07.2018.

                                                                                                              

Võistluskutse Leedust: 14.juulil toimub Utenas, Leedus vibuvõistlus Compound Cup.

Eve Suitsu memoriaalvõistluse tulemused

Laupäeval toimunud XX Eve Suitsu memoriaalil oli võistlemas ligi 80 sportlast ning täiskasvanute klassis olid parimad:

  • Sportvibu mehed: 1. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev), 2. Kait Soesoo (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 3. Eimar Kukk (Pärnu Meelis)
  • Sportvibu naised: 1. Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 2. Jelena Kononova (Amazones), 3. Bessi Kasak (Järvakandi Ilves)
  • Plokkvibu mehed: 1. Robin Jäätma (Türi Vibukool), 2. Edgars Šilovs (Riga), 3. Oliver Keller (Türi Vibukool)
  • Plokkvibu naised: 1. Julia Oleksejenko (Altantis), 2. Kristi Ilves, 3. Hanna Liina Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
Siit leiad võistluse protokolli, siit Pärnu Postimehes ilmunud artikli ja pildigalerii.

Eesti karikavõistluste parimad selgunud

2.-3.juunil toimunud Eesti karikavõistluse parimad. Sportvibu ja plokkvibu täiskasvanute klassis selgusid võitjad olümpiaringi harjutusega, teistes vanuseklassides selgus esikolmik eelringide põhjal.

  • Sportvibu mehed: 1. M.Rist (V-V VK/Viljandi SK), 2. H.Õun (Sagittarius), 3. M.Oona (NS Archery Club)
  • Sportvibu naised: 1. R.Pärnat (NS Archery Club), 2. K.Virula (Tallinna Vibukool), 3. T.Lilienthal (Järvakandi Ilves)
  • Plokkvibu mehed: 1. R.Jäätma, 2. K.Puusepp, 3. A.Aas (kõik Türi Vibukool)
  • Plokkvibu naised: 1. K.Puusepp, 2. L.Jäätma, 3. M.-M.Paas (kõik Türi Vibukool)
  • Plokkvibu veteranid mehed: 1. J.Kookla (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu veteranid naised: 1. K.Kull (Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: 1. S.Morley (Kajamaa SK), 2. J.Rösler (V-V VK/Viljandi SK), 3. A.Atonen (Kajamaa SK)
  • Vaistuvibu naised: 1. K.Baumann (Lääne Vibulaskjad), 2. P.Maasik (Tartu VK)
  • Pikkvibu mehed: 1. K.Kolk (Tartu VK), 2. T.Heinsalu (Suure-Jaani VK), 3. M.Peedumäe (Tartu VK)
  • Pikkvibu naised: 1. Ü.Kell, 2. S.Kalle (mõlemad Kajamaa SK), 3. T.Tuulas (Suure-Jaani VK)

Võistkondade esikolmikud selgusid eelringide paremusjärjestuse alusel:

  • Sportvibu meeskond: 1. NS Archery Club (M.Oona, P.J.Ojamäe, M.Tomson), 2. V-V VK/Viljandi SK (M.Rist, K.Soesoo, A.Nurmsalu), 3. Järvakandi Ilves (K.Kivilo, A.Agu, T.Ennemuist)
  • Sportvibu naiskond: 1. Järvakandi Ilves (B.Kasak, T.Lilienthal, A.Preimann), 2. V-V VK/Viljandi SK (L.Nurmsalu, J.Rösler, L.Tukk), 3. Tallinna Vibukool (K.Virula, S.Suurkivi, K.Koort)
  • Plokkvibu meeskond: 1. Türi Vibukool (R.Jäätma, K.Puusepp, A.Aas), 2. Baltic Hunter SC (E.Ressar, I.Võhumõõk, M.Marandi), 3. Türi Vibukool 2 (O.Keller, R.-E.Allik, K.Ilves)
  • Plokkvibu naiskond: 1. Türi Vibukool (L.Jäätma, K.Puusepp, M.-M.Paas)
  • Vaistuvibu meeskond: 1. Kajamaa SK (S.Morley, A.Atonen, T.Steinfeld

Eesti noorte karikavõistluse parimad:

  • Sportvibu
    • juuniorid noormehed: 1. K.Kivilo (Järvakandi Ilves), 2. D.Pedossar (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. M.Rösler (V-V VK/Viljandi SK)
    • juuniorid neiud: 1. T.Lilienthal (Järvakandi Ilves), 2. M.Tetsmann (Türi Vibukool), 3. A.Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid noormehed: 1. H.Õun (Sagittarius), 2. D.Touart (Tallinna Vibukool), 3. U.A.Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • kadetid neiud: 1. K.Luige, 2. A.Maremäe, 3. K.Šuman (kõik Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • noored poisid: 1. U.Reiter (Tallinna Vibukool), 2. R.Käärma (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. M.Tank (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. M.A.Lippur (Sagittarius), 2. M.Pops (Järvakandi Ilves), 3. S.-C.Ulp (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • tidetid poisid: 1. J.Kirnmann (Sagittarius), 2. P.Järve (V-V VK/Viljandi SK), 3. E.Ütsmüts (Järvakandi Ilves)
    • tidetid tüdrukud: 1. A.Sein (Sagittarius), 2. G.Staub (Järvakandi Ilves), 3. G.-L.Järvesaar (Pärnu Meelis)
  •  Plokkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. K.Puusepp, 2. R.Jäätma (kõik Türi Vibukool)
    • juuniorid neiud: 1. M.-M.Paas, 2. L.Jäätma, 3. K.Ilves (kõik Türi Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. K.Ilves (Türi Vibukool), 2. H.K.Kuningas (Järvamaa AK), 3. R.-E.Allik (Türi Vibukool)
    • kadetid neiud: 1. K.Puusepp, 2. H.L.Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
    • noored poisid: 1. A.Roosileht (Türi Vibukool), 2. H.E.Kail (Sagittarius), 3. S.Sihver (V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. K.Kärner, 2. J.-L.Jäätma (mõlemad Türi Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. K.-E.Fatal (Türi Vibukool), 2. H.Arvisto (Sagittarius), 3. J.Vaikmets (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid tüdrukud: 1. A.Kasar, 2. I.Rohtsalu, 3. H.E.Krispin (kõik Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu
    • juuniorid noormehed: 1. J.M.Aardevälja (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. L.Soosaar (V-V VK/Viljandi SK)
    • kadetid noormehed: 1. M.Askerov, 2. M.Klaats (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • kadetid neiud: 1. E.Jõgi (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. K.Peetso 3. R.Seks (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • noored poisid: 1. M.Mänd, 2. R.Soe, 3. M.Vilu (kõik V-V VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. A.Talviste (Suure-Jaani VK), 2. H.A.Haavapuu (V-V VK/Viljandi SK), 3. L.L.Rei (Tallinna Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. M.Reimann, 2. E.Madison (mõlemad V-V VK/Viljandi SK), 3. A.Podporin (Tallinna Vibukool)
    • tidetid tüdrukud: 1. C.London (Kagu VK), 2. L.Jänes (V-V VK/Viljandi SK), 3. M.Sorgus (Tartu VK/Tartu Valla SK)
  • Pikkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. L.Külv (Suure-Jaani VK)
    • kadetid noormehed: 1. H.Kink (Suure-Jaani VK), 2. J.R.Vaher, 3. D.Rõžov (mõlemad Kagu VK)
    • noored poisid: 1. M.-A.Põder (Tallinna Vibukool), 2. H.Päärand (Vooremaa VK), 3. K.Kikas (Kagu VK)
    • noored tüdrukud: 1. M.Merits (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. M.L.Mägi, 3. A.Tamme (mõlemad Vooremaa VK)
    • tidetid poisid: 1. R.Rannamets (Sagittarius), 2. A.Tatarlõ (Tallinna Vibukool), 3. G.Soe (V-V VK/Viljandi SK)
    • tidetid tüdrukud: 1. K.K.Lõhmus (Sagittarius), 2. M.Ostra (Kagu VK)

Infoks treeneritele ja sportlastele

Meeldetuletus EVL kalenderplaani võistlustel osalejatele:

  • Tuletame kõikidele täiskasvanud laskuritele meelde, kes soovivad võistelda EVL kalenderplaani võistlustel, et enne võistlust tuleb tasuda litsentsitasu (25 € aastane, 5 € ühekordne). Litsents tuleb tasuda ülekandega EVL arveldusarvele.

Täpsem info: http://www.vibuliit.ee/uus/?page_id=6223

  • Palume treeneritel/laskuritel jälgida võistlustel osaledes kehtestatud riietuse reeglite järgimist.

Riietuse reeglid EVL kalenderplaani võistlustel osalemiseks on leitav http://www.vibuliit.ee/uus/2014/Riietus.pdf

Muudatus WA võistlusreeglites

01.04.2018 hakkas kehtima uus WA võistlusreeglistik, kus viidi sisse muudatused vastavalt 2017.a. WA Kongressil vastuvõetud otsustele. Üks olulisem muudatus puudutab individuaalse võistluse ümberlaskmise esimest noolt. Juhul kui esimene nool on mõlemal laskuril 10 (sportvibu) või X (plokkvibu), siis lastakse uus nool. Mõõtmisele sel juhul esimene nool ei lähe. Kui ümberlaskmise teine tabamus on mõlemal laskuril 10 (sportvibu) või X (plokkvibu) siis võidab laskur, kelle nooletabamus on tsentrile lähemal.

Kutse võistlusele Eve Suitsu memoriaal

Juhendit täiendatud 4.06.2018

Võistlus: Eve Suitsu memoriaal (juhend)
Aeg: 9.06.2018
Koht: 
Pärnu Tammiste vibustaadion
Vibuklassid: 
sportvibu, plokkvibu, vaistuvibu, pikkvibu
Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist
Võistlusmaks:
 tidetid ja noored 8 eurot, vanemad 15 eurot
Registreerimine: hiljemalt 6.juuni sl@parnu.ee
Autasustamine: Iga võistlusklassi kolme paremat autasustatakse medali ja diplomiga