Eesti plokkvibu naiskond võitis 2024 Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali

Eesti plokkvibu naiskond võitis 2024 Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali

07.-12.06.2024 toimuvad Saksamaal, Essenis Euroopa meistrivõistlused vibulaskmises, kus Eesti naiste plokkvibu koondis, koosseisus Lisell Jäätma/Meeri-Marita Paas/Maris Tetsmann saavutas  3.  koha. Eesti naiskond lõpetas kvalifikatsioonivõistluse 2067 punktiga 5.kohal. Eelringide võitja oli Türgi tiim 2089 silmaga, järgnesid Suurbritannia (2086), Itaalia (2081) ja Prantsusmaa (2079). Kõrge eelringide koht vabastas Eesti naiskonna 1/8 duellide laskmisest, kuid viis ¼ finaalis kokku kvalifikatsioonivõistlusel 4. asetuse saanud Prantsusmaa koondisega – duell oli väga pingeline ja läks ümberlaskmisele, kuid eestlannadel õnnestus tugev FRA koondis alistada, mis viis nad poolfinaali. Poolfinaalis kohtuti Türgi koondisega ning seal tuli vastu võtta kaotus tulemusega 235:232. Pronksimatšis mind vastu Suurbritannia laskuritega, keda võideti kindlalt 234:229.

2024 Euroopa meistrivõistlustel osalesid veel sportvibulaskurid Martin Rist (33. koht), Reena Pärnat (17.koht), Triinu Lilienthal (33.koht), Bessi Kasak (57.koht) ja plokkvibulaskurid Robin Jäätma (17.koht), Lisell Jäätma (5.koht), Meeri-Marita Paas (9.koht) ja Maris Tetsmann (17.koht). Sportvibu segatiim koosseisus Martin Rist/Reena Pärnat saavutasid uue Eesti rekordiga 17.koha, sportvibu naiskond (Pärnat/Lilienthal/Kasa) lõpetasid võistluse 17.kohaga. Plokkvibu segatiim (Meeri-Marita Paas/Robin Jäätma) saavutasid EM-il 5. koha.

Siret Luik kommenteeris Euroopa meistrivõistlustel saavutatud rekordit järgmiselt: “Eelringi laskmise ajal oli kolmapäeval üsna hea ilm (võrdlemisi soe ja vähe tuult) ja seda oli ka tulemustest näha. Nii Reena kui Martin lasid EMil oma isikliku rekordi lähedasi tulemusi, seega oli rekordi sünd üsna loomulik.”

OM koha võitnud Reena Pärnat ütles pärast edukat segatiimi võistlust järgmist: “Ma kindlasti ei teadnud eelringi laskmise ajal et segatiimi rekord tulemas on, sest ma ei jälginud seda üldse. Ma ei teadnud ka enda individuaalset asetust, lihtsalt keskendusin enda laskmisele. Pärast oli hea üllatus.”

Koondisega olid kaasas treenerid Siret Luik, Dean Alberga ja Maarika Jäätma.

Fotol: Eesti plokkvibukoondis: Maris Tetsmann/Meeri-Marita Paas/Lisell Jäätma

 

Posted by Marina Põldma in Uudised
Reena Pärnat ja Martin Rist püstitasid uue Eesti rekordi sportvibu segatiimide arvestuses!

Reena Pärnat ja Martin Rist püstitasid uue Eesti rekordi sportvibu segatiimide arvestuses!

Eesti sportvibu laskurid Reena Pärnat ja Martin Rist püstitasid Saksamaal Essenis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel segatiimi laskmises uue Eesti rekordi.

06.05.2024olümpiamängudele pileti lunastanud Pärnat (658 punkti) ja Rist (654 p) teenisid segatiimi laskmise kvalifikatsioonis 16. koha. Nende 1312 punkti tähistab ühtlasi uut Eesti rekordit, varasem rekord (1296 p) kuulus samuti Pärnatile, kes lasi 2019. aastal koos Hendrik Õunaga.

Pärnat ja Rist jätkavad võistlemist neljapäeval, kui alustavad lõppturniiri duelliga Iisraeli vastu, kes teenis kvalifikatsioonis 1310 punktiga 17. koha. Selle vastasseisu võitja kohtub esinumber Prantsusmaaga, kes kogus 1361 punkti.

Eesti naiskond koosseisus Reena Pärnat, Bessi Kasak ja Triinu Lilienthal kogus individuaalvõistlusel kokku 1890 punkti, millega said naiskondlikuks võistluseks 16. kohale. Esimene duell on 1884 punktiga 17. koha teeninud Taaniga, võitjat ootab 2004 punktiga esikoha saanud Saksamaa.

Kolmapäeva õhtul astuvad võistlustulle ka Eesti plokkvibulaskurid.

Fotol: Reena Pärnat

Posted by Marina Põldma in Uudised
Reena Pärnat lunastas Essenis toimuval OM kvalifikatsiooniturniiril, Pariisi OM koha!

Reena Pärnat lunastas Essenis toimuval OM kvalifikatsiooniturniiril, Pariisi OM koha!

04.-05.06.2024 toimub Saksamaal, Essenis OM Kvalifikatsiooniturniir vibulaskmises, kus Reena Pärnat võitis hõbemedali ja sellega ka koha 2024 Pariisi OM-le. Reena Pärnat lõpetas välihooaja ühe oluliseima võistluse eelringid, tulemusega 649 silmaga, kõrgel, neljandal kohal, mis vabastas ta 1/48 ja 1/24 duellidest ja viis Eesti esinumbri koheselt 1/16 finaali. 1/16 finaalis kohtus Pärnat Poola laskuri Klaudia Plazaga ja võitis teda 6:2. 1/8 finaali vastast, taanlannat Randi Degn´i võitis Pärnat tulemusega 6:5. Veerandfinaali vastasel, Hollandi laskur Gaby Schloesser´il tuli Pärnatile alla vanduda tulemusega 1:7. Poolfinaalis alistas Reena Pärnat tugeva Türgi laskuri Elif Berra Gokkir´i tulemusega 6:4 – sellega oli Reena võtnud OM koha. Kullamatšis tuli Reenal sel korral alla vanduda Elisabeth Straka´le (AUT) – tulemus 6:2.

EVL juhatuse liige, Tiina Laurisson ütles pärast OM koha võtmist järgmist: “Reena Pärnat, kes kvalifikatsiooni I poole 8. kohalt tõusis II poolel neljandaks, rõõmustas kõiki Eesti vibusõpru poolfinaalis, alistades 1. positsioonil olnud türklanna ja lõpetades olümpia kvalifikatsiooniturniiri Essenis hõbemedaliga. Sellega kindlustas Reena endale koha olümpiamängudel – juba kolmandat korda! Aitäh, Reena, elamuse eest! Suur tänu ka Reena treenerile Siret Luigele, kes ka ise on vibulaskmises saavutanud häid tulemusi ja aidanud tõhusalt kaasa vibutreenerite koolitamisele Eestis. Oleme teie üle uhked, Reena ja Siret, ning hoiame teile pöialt!”

Essenis püüdsid OM kohta, lisaks Reena Pärnatile, Triinu Lilienthal, Bessi Kasak ja Martin Rist. Viimane võimalus vibulaskmises OM koht võtta, on 14.-16.06.2024 Antalyas toimuval OM Final Quata´l.

Fotol: Reena Pärnat Essenis 2024

Posted by Marina Põldma in Uudised
Plokkvibulaskurid Lisell ja Robin Jäätma naasevad Shangaist oma karjääri teise MK-etapi hõbemedaliga!

Plokkvibulaskurid Lisell ja Robin Jäätma naasevad Shangaist oma karjääri teise MK-etapi hõbemedaliga!

Täna toimunud Hyundai maailmakarika etapi plokkvibu segatiimide finaalis asusid Lisell ja Robin Jäätma vastamisi India tiimiga, kelle mõlemad liikmed olid äsja saanud kaela kuldmedalid – Juothi Surekha Vennam plokkvibu naiskonnaga ja Abishek Verma plokkvibu meeskonnaga. Kohe esimeses seerias jäid eestlased kaotusseisu 37:40, sest lasti üllatavad kolm 9-t. Järgmised seeriad eestlased enam ei eksinud ja kuigi kahel korral eksisid ka indialased, vähendas see vaid vahe 1-punktiliseks. Väga tugev matš lõppes seisuga 157:158 ja jättis Jäätmad hõbedale. Pronksmedali sai kaela Mehhiko alistanud USA tiim.

Meie esimene seeria läks kehvasti, mul oli sihik paigast ja mõlemad nooled paremal 9-s. Parandasin sihikut ja enam me ei eksinud, lasime ainult 10-id“ kommenteeris Lisell Jäätma. „Siiski oli tegemist ühe meie parima esitlusega medalimatšis.

Esimene seeria oli meil jah natuke paha… Ja vastastiim ka eksis, kuid mitte piisavalt, et anda meile uut võimalust. Muidu lasime hästi!“ arvas Robin Jäätma.

Varasemalt on õde-venda 24-aastane Lisell ja 23-aastane Robin Jäätma MK etappidel edukalt esinenud Kolumbias 2023, kus toodi ära pronksmedal, 2022 võideti hõbemedal Lõuna-Koreas. 2023 Euroopa mängude kuldmedal andis Jäätmadele pääsu Team Estoniasse. 

Naiste plokkvibu individuaalarvestuses poolfinaali pääsenud 22-aastane Meeri-Marita Paas alustas duellis äsja päeva teise kuldmedali võitnud Juothi Surekha Vennami vastu ülitugevalt, lastes kaks esimest seeriat puhtalt. Kolmandas seerias lastud 9 jättis Paasi punktiga kaotusseisu, kuid midagi polnud veel kadunud. Paraku viimases seerias suurendasid Paasi lastud kaks 9-t vahet veelgi ja eestlannal tuli vastu võtta kaotus, seisuga 147/149. Tasub ära märkida, et kullamatsi pääsenud mehhiklanna Andrea Beccerra lasi samuti tulemuse 147 ameeriklanna Alexis Ruizi 146 silma vastu.

Poolfinaalist Alexis Ruizi vastu pronksi matšis läinud Paasi tehnika lagunes aga koost ja eestlannal tuli leppida seisus 145/141 neljanda kohaga.

Varasemalt on Meeri-Marita Paas saavutanud noorte maailmameistrivõistluste pronksmedal  ja tema nimel oli U18 maailmarekord.

Naiste kuldmedal läks peale pingelist ümberlaskmist Vennamile, kellele see oli päeva kolmas kuld.

Meeste arvestuses võitis kulla austerlane Nico Wiener, hõbemedali sai India laskur Priyansh, pronks USA Nick Kappers.

Team Estoniasse kuuluvad Jäätmad saabuvad tagasi Eestisse esmaspäeval Tallinna Lennujaama kell 13.00  ja toetajad saavad minna neid tervitama.

 

Fotol: Lisell Jäätma, Robin Jäätma

Posted by Marina Põldma in Uudised
Plokkvibulaskurid Lisell ja Robin Jäätma jõudsid Hiinas, Shangais, MK etapi finaali!

Plokkvibulaskurid Lisell ja Robin Jäätma jõudsid Hiinas, Shangais, MK etapi finaali!

Täna toimusid Hiinas, Hyundai maailmakarika etapil segatiimide duellid, kus Team Estoniasse kuuluv eestlaste duo, õde-venda Robin ja Lisell Jäätma, asusid võistlustulle kaheksandalt asetuselt 19 tiimi seas. Duell Prantsusmaaga (maailma reitingu 16.koht), koosseisus S.Dodemont/N.Girard, kulges tasavägiselt ja vaid üks seeria enne lõppu oli seis viigis. Viimases seerias õnnestus eestlastel lasta puhas skoor, kui vastased eksisid ja see tõi Jäätmadele võidu 158/157.

¼ duellides mindi vastamisi Korea tiimiga (maailma reitingus 4 kohal),koosseisus Y.Oh/J.Kim, kelle vastu asuti juhtima kindlalt juba esimeses seerias ja võideti 156/153. Poolfinaalis sai Jäätmade vastaseks maailma reitingut juhtiv USA tiim, koosseisus O.Dean/C.Schaff, kes alistati 152/150. Laskmise muutis keeruliseks ühe tugevnev tuul, kuid eestlased ennast sellest häirida ei lasknud. Finaalis minnakse vastamisi maailmareitingu tugevuselt teise, India tiimiga, koosseisus J.Vennam ja A.Verma.

Lisell Jäätma oli rahul: „Koostöö Robiniga sujus väga hästi. Esimene matš prantslaste vastu oli väga tasavägine ja võita õnnestus alles viimase seeriaga. Samas oli meie võiduskoor üks kõrgemaid, mis näitas, et oleme heas vormis.“ Robin Jäätma: „Vaatasin kohe esimese matši tulemuste järgi, et selle ilmaga oleme kõigist üle. Laskmine oli hea ja Korea vastu läksin väga enesekindlalt peale.“ „Viimane mats USA vastu oli väga tuuline ja Robini laskmine viis meid võidule ja kullafinaali!“ tunnustas Lisell venda.  „Oleme väga elevil, et lasta homses kullafinaalis!“ kinnitavad noored.

Varasemalt on Lisell ja Robin Jäätma MK etappidel edukalt esinenud Kolumbias 2023, kus toodi ära pronksmedal, 2022 võideti hõbemedal Lõuna-Koreas. 2023 Euroopa mängude kuldmedal andis Jäätmadele pääsu Team Estoniasse. Samuti saavad eestlased kaasa elada Meeri-Marita Paasile, kes on jõudnud Hiinas poolfinaali. Kõik noored on treener Maarika Jäätma kasvandikud, kes on sportlasi ka ise kohapeal toetamas.

Duellid algavad Eesti aja järgi kell 6.45 (segatiimi kullamatš) ja 9.14 (naiste poolfinaal) ja tulemusi saab reaalajas jälgida aadressilt: https://info.ianseo.net/?tourid=698 ja otseülekandena: https://archery.tv/home/events/oKQH3nwBztcwnM7RKF2S

Fotol: Shanghai MK plokkvibu segatiimide finalistid

Posted by Marina Põldma in Uudised
Eesti tippvibulaskur Meeri-Marita Paas on Shanghais toimuval MK etapil jõudnud poolfinaali!

Eesti tippvibulaskur Meeri-Marita Paas on Shanghais toimuval MK etapil jõudnud poolfinaali!

23.-28.04.2024 toimub Shanghais, Hiinas Hyundai Archery maailmakarikasarja I etapp, kus Meeri-Marita Paas on jõudnu veerandfinaali. 23.04. toimunud kvalifikatsioonivõistluse lõpetas Paas 46 tugeva plokkvibulaskuri hulgas 11.kohal, mis tähendas, et hea laskmise teinud eestlanna ei pidanud laskma 1/32 finaalis, vaid jõudis otse 1/16 finaali, kus tema esimeseks duellipartneriks sai Korea laskur Yun Soo Song. Paas võitis Song´i kindlalt 145: 142. Oma teises duellis läks eestlanna vastamisi FRA sportlase Sophie Dodemont´ga, kelle Meeri- Marita alistas kindlalt tulemusega 148:144. Veerandfinaalis kohtus Paas eelringides  kolmanda asetuse saanud Korea laskuri Yoohyun Oh´ga – ja teda võitis Paas tulemusega 146:144. Võit Korea tipplaskuri viis eestlanna poolfinaalidesse ja võitlema 2024 I MK etapil pronksmedalile.

Meeri-Marita Paas kommenteeris oma senist saavutust 2024. a esimesel välishooaja suurvõistlusel järgmiselt: “Poolfinaali jõudmine: Karjääri esimene MK Top 4 tuli mulle ootamatult, ning ausalt öeldes, ma ei uskunud alguses, et suudaksin selle eesmärgi Hiinas täita. Tuul kiskus ka aina tugevamaks iga matšiga aga võib-olla see aitaski mul võita. Läheb vastu laskmisele: Eks natuke närvis ikka aga tean, et oskan hästi lasta ja proovin nautida igat sekundit”

Lisell Jäätma saavutas Shanghais individuaalselt 9.koha, Maris Tetsmann 17. koha ja Robin Jäätma 17. koha.  Plokkvibu segavõistkonna duellid algavad 26.04 ja Eestit esindab seal 2023 samal etapil pronksi võitnud õde-venda duo Lisell Jäätma/Robin Jäätma. Maailma paremikku kuuluv Eesti naiste koondis lõpetas Shanghai MK etapi neljanda kohaga, mille kohta treener Maarika Jäätma märkis järgmist: “Neljanda kohaga võib hooaja I MK etapil rahule jääda. Esimene duell oli väga tasavägine ja lõppes meie võiduga. Poolfinaalis ja pronksiduellides ei leidnud enam õiget hoogu üles ja nii ta sel korral läks. Kahjuks tuli võtta vastu kaotus.

Võistluste ajakava ja jooksvad tulemused on leitavad siit: https://info.ianseo.net/?tourid=698

World Archery reitingud on leitavad siit:  https://www.worldarchery.sport/rankings/world-ranking

Fotol: Meeri-Marita Paas MK etapi poolfinalistidega

Posted by Marina Põldma in Uudised
Eesti plokkvibukoondis alustas maailmakarika esimest etappi tugevate tulemustega!

Eesti plokkvibukoondis alustas maailmakarika esimest etappi tugevate tulemustega!

Täna algas Hiinas, Shanghais, Hyundai Archery maailmakarikasarja I etapp. 23-28.aprill toimuval MK-etapil esindab Eestit plokkvibukoondis koosseisus Lisell Jäätma (WA reitingu 16.koht), Meeri-Marita Paas (WA reitingu 28.koht), Maris Tetsmann (WA reitingu 44.koht) ja Robin Jäätma (WA reitingu 11.koht). Koondisega on kaasas treener Maarika Jäätma.

Kvalifikatsioonides näitasid meie laskurid tugevat taset – Robin Jäätma lõpetas 75 laskuri seas 28 kohal, 703 silma (A-norm); Meeri-Marita Paas, 703 silma (A-norm) – 11.koht; Lisell Jäätma, 702 silma (A-norm) – 16.koht; Maris Tetsmann 682 silma (B-norm) – 40.koht. Kokku võistleb 46 naist.

Eestlannadest parima tulemuse saavutanud Meeri-Marita Paas jääb napisõnaliseks. „Kakskümmend naist lasi 700+ skoori, mis on hämmastav. Naiste tase on eelmiste aastatega võrreldes ikka ülikõrgeks läinud. Ei oskagi nagu enda tulemuse üle rõõmustada.“ Tema sõnul oli naiste staadioni poolel ilm suurepärane, kuid meeste poolel olid tingimused tuule tõttu keerulisemad.

Meest plokkvibu kvalifikatsiooni võitis 714 punktiga 720-st eelmise aasta maailmakarikasarja võitja taanlane Mathias Fullerton, kes edestas sama punktisumma lasknud Korea laskur Jongho Kimi vaid x-de arvus – 43 34 vastu. Fullerton asub maailma reitingus kolmandal kohal.

Naistest võitis kvalifikatsiooni tulemusega 713 punkti maailma reitingus 6.kohal asuv 23-aastane mehhiklanna Andrea Becerra, kellele on see karjääri esimene MK-etapi võit.

Individuaalduellid toimuvad neljapäeval. Meeri-Marita Paas pääseb otse 1/16 duellidesse, kus tema vastaseks saab 1/32 duellist edasipääseja (vastamisi asuvad Uus-Meremaa 43. ja Korea 22.koha laskurid).

1/16 duelli pääseb ka Lisell Jäätma, kelle vastaseks saab 17.kohal saanud itaallanna Marcella Tonioli,

Maris Tetsmann läheb 1/32 duellis vastamisi 25 asetuse saanud itaallanna Irene Franchiniga.

Robin Jäätma vastaseks 1/32  duellis on 37 asetuse Austraalia laskur Harry Neve.

Segatiimi arvestuses on Eesti 19 tiimi seas kaheksandal kohal ning saab 1/8 duellides enda vastaseks üheksandale kohale jäänud Prantsuse tiimi. Maailma reitingus asub Eesti 82 riigi seas 6. kohal.

Üheksa riigi seas viienda koha asetuse teeninud Eesti naiskond astub juba homme, kolmapäeval, ¼ duellides vastamisi kvalifikatsioonis neljanda koha saanud USA koondisega.

Maailma reitingus hoiab Eesti naiskond 50 riigi seas 11.kohta.

Võistluste ajakava ja jooksvad tulemused on leitavad siit: https://info.ianseo.net/?tourid=698

World Archery reitingud on leitavad siit:  https://www.worldarchery.sport/rankings/world-ranking

Järgmised Hyundai Arcehry maailmakarika etapid toimuvad:

Korea 21.-26.mai

Türgi 18.-23.juuni

Posted by Marina Põldma in Uudised
Eesti noor plokkvibulaskur, Mait Sirel, lõpetas 2024 Noorte GP I etapi 9. kohaga.

Eesti noor plokkvibulaskur, Mait Sirel, lõpetas 2024 Noorte GP I etapi 9. kohaga.

15.04.2024 – 20.04.2024 toimub Sofias, Bulgaarias Noorte Grand Prix I etapp vibulaskmises, kus osaleb ka seitse Eesti noort vibulaskjad. Parima individuaalse koha saavutas Eesti noortest plokkvibu laskur, Mait Sirel. Mait tegi tugeva eelvõistluse ja kvalifikatsiooniringide tulemuseks sai noorele laskutrile 11. koht, mis viis Maidu otse 1/8 finaali. Duellides läks Mait Sirel kokku Itaalia laskur Christino Gabriell´ga, keda Sirel alguses 5 silmaga küll juhtima läks, kuid lõpuks tuli ikkaga vastu võita kaotus tulemusega 139:141.

Mait Sireli treener Leili Kukk kommenteeris Eesti noorte võistlust Bulgaarias järgmiselt: “18.04.2024 seisuga lõppes meie võistlus, mis pakkus meile mõnusat päikest, tuult, külma, vihma ja äikest. Noored said tunda ekstreemsust ja siiski edukalt võidelda. Miks-tiim U-21 võitles tugeva Rootsi tiimiga viigini ja seejärel tuli vastu võtta lisanooltega kaotus. U-18 meeskond oli vastamisi Hollandi tiimiga. Meie noormehed olid väga võidujanulised ja võitlesid viigini ning seebärel tuli taas leppida napi kaotusega. Tänased individuaalsed duellid algasid 4+ temperatuuriga ja võistlejatel ei õnnestunud end 100% realiseerida. Peale sportvibude duelli alustas meie plokkvibu laskur Mait Sirel 1/8 finaalist ja kaotas napilt Itaalia laskurile. Noorsportaste tagasiside on positiivne ja on tahet täis valmistumaks eelseisvaks noorte EMiks, mis toimub juulis Rumeenias.”

Lisaks, Mait Sirelile, osalesid GP etapil veel: Andres Sarapuu (sportvibu, U-21 noormehed), Liis Kirsch (sportvibu, U-21 neiud), Birgit Metsjõe (sportvibu, U-21 neiud), Patrick Järve (sportvibu, U-18 noormehed), Tarvet Labi (sportvibu, U-18 noormehed), Marten Mäger (sportvibu, U-18 noormehed).

Sofias on koondisega kaasas treenerid Aune Varik ja Leili Kukk.

 Võistluse lõplikud tulemused: https://info.ianseo.net/?tourid=695

 

Fotol: Eesti noorlaskurid Sofias.

Posted by Marina Põldma in Uudised
Eesti vibulaskmise noorte koondis võistleb 2024 Noorte GP I etapil Bulgaarias

Eesti vibulaskmise noorte koondis võistleb 2024 Noorte GP I etapil Bulgaarias

15.04.2024 – 20.04.2024 toimub Sofias, Bulgaarias Noorte Grand Prix I etapp vibulaskmises, kus osaleb ka seitse Eesti noort vibulaskjat: Andres Sarapuu (sportvibu, U-21 noormehed), Liis Kirsch (sportvibu, U-21 neiud), Birgit Metsjõe (sportvibu, U-21 neiud), Patrick Järve (sportvibu, U-18 noormehed), Tarvet Labi (sportvibu, U-18 noormehed), Marten Mäger (sportvibu, U-18 noormehed) ja Mait Sirel (plokkvibu, U-18).

EVL juhatuse liige, Jaanus Gross saatis noored vibulaskurid teele järgmise sõnumiga: “Euroopa noorte GP etapp alustab varakevadisel ajal ning on ühkes esimeseks suuremaks rahvusvaheliseks noorteturniiriks Euroopas alanud välihooajal. Võistlused on meie esindajatele heaks enesekontrolliks algavaks hooajaks ning innustab usinamalt harjutama edasise hooaja nimel. Soovime noortele head esitust eelringides ja kindlust duellides.”

 Võistluste eelringide päeva (16.04.2024) lõpetasid noored järgmiselt: Andres Sarapuu – 50. koht, Birgit Metsjõe – 32. koht, Liis Kirsch – 40.koht, Tarvet Labi – 40. koht, Patrick Järve – 44. koht, Marten Mäger – 47. koht, Mait Sirel – 11. koht.

Sofias on koondisega kaasas treenerid Aune Varik ja Leili Kukk.

 Võistluse täpsem järgnev ajakava on leitav: https://info.ianseo.net/?tourid=695

Fotol: noored Sofias

Posted by Marina Põldma in Uudised
Load more