Eesti Vibuliidu aasta sportlaste austamine

9. detsembri õhtul toimub Eesti Vibuliidu 2018. aasta sportlaste austamine. Üritus toimub Saku Pruulikojas ning auhindasid annavad üle Gerd Kanter ja Tõnu Tõniste.

Tegemist on kinnise üritusega ning kutsed said parimad sportlased, 2019 koondise normitäitjad, rahvusvaheliste medalite võitjad, sportvibu ja plokkvibu klassi Eesti meistrid, tiitlivõistluste korraldajad ja peakohtunikud, koondisega kaasas käinud treenerid, liikmesklubide esindajad, […]

Aasta Sportlane 2018 valimine

Algas Eesti Olümpiakomitee “Aasta sportlane 2018” rahvahääletus. Oma soosikute poolt aasta meessportlase, aasta naissportlase, aasta võistkonna ja aasta treeneri valimisel saab hääletada EOK kodulehel www.eok.ee. Spordiaasta parimad tehakse teatavaks 27. detsembril toimuval “EV100 Spordiaasta Tähed 2018” auhinnagalal.

Noorsportlase tiitli kandidaadina on üles seatud Lisell Jäätma ja plokkvibu segapaar Lisell Jäätma ja Kristjan Puusepp. Selles […]

Sisekarikavõistluste võitjad selgunud

Sel nädalavahetusel toimusid Kiilis Eesti sisekarikavõistlused 2018. Lõppvõistlusele pääs oli limiteeritud eelringide tulemuste põhjal.

Laupäeval selgusid noorteklasside paremusjärjestused. Noorteklassis noppisid enim esikohti sportvibu klassis Järvakandi Ilves (3) ja Sagittarius (3), plokkvibu klassis Türi Vibukool (7), vaistuvibu klassis Tallinna Vibukool (3) ning pikkvibu klassis Kagu Vibuklubi (2).

Täna selgusid täiskasvanute klasside võitjad, poodiumile tõusid:

Sportvibu mehed […]

Algas siseMK-etappide sari

SiseMK-etappide sari algas võistlusega GT-Open, mis toimus 23.-25. novembril Strassenis, Luxemburgis. Eestlastest võistles sportvibu naiste klassis Reena Pärnat ja Maris Tetsmann, plokkvibu meeste klassis Robin Jäätma ning plokkvibu naiste klassis Lisell Jäätma ja Meeri-Marita Paas.

Kõrgeima koha saavutas juunioride klassi laskur Lisell Jäätma – 9. koht 47 plokkvibu naise hulgas. Sportvibu naiste klassis teenis […]

Eesti sisekarikavõistluste eelringi tulemused

Täiendatud 27.11.2018

Siit leiad Eesti sisekarikavõistluste eelringide tulemused peale II etappi. Palume treeneritel ja klubide esindajatel protokoll hoolikalt üle vaadata ning võimalikest muudatustest teatada hiljemalt 26.11.2017.

Täiskasvanute arvestuses on liidrid Märt Oona ja Laura Nurmsalu (sportvibu), Evert Ressar ja Emily Hõim (plokkvibu), Jaan Rösler ja Triin Kent (vaistuvibu), Urmas Kontus ja Ülle Kell […]

Eelinfo: EVL aasta sportlaste austamine

9. detsembril toimub EVL aasta sportlaste austamise üritus. Kutsed saadetakse klubide esindajatele nädala jooksul, täpsem info ürituse toimumise kohta lisatakse ka Eesti Vibuliidu kodulehele.

Novembri Nooled tulemused

Eile toimus Türil sisehooaja võistlus Novembri Nooled, parimad olid:

Sportvibu mehed: 1. Karl Kivilo (Järvakandi Ilves), 2. Jan Mihkel Leetsaar (Tartu VK/Tartu Valla SK) Sportvibu naised: 1. Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves), 2. Maris Tetsmann (Türi Vibukool), 3. Alexandra Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK) Plokkvibu mehed: 1. Robin Jäätma, 2. Kristjan Puusepp (mõlemad Türi Vibukool), 3. […]

WADA uus keelatud ainete nimekiri

WADA avaldas uue keelatud ainete nimekirja mis hakkab kehtima 1.01.2019. Eestikeelne nimekiri leitav siit.

_____________________

Eesti Antidopingu kodulehel on väga mugav ravimite register, kust saab kontrollida ravimi tarvitamise lubatust. Kui ravim on keelatud nimekirjas, siis tuleb kindlasti enne võistlusel osalemist TUE (raviotstarbeline erand) taotleda.

[…]

Eesti sisekarikavõistluste juhend

Võistlus: Eesti sisekarikavõistlused (juhend) Aeg: 1.-2.12.2018 Koht: Kiili Spordihall Vibuklassid: sportvibu, plokkvibu, vaistuvibu, pikkvibu Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist Võistlusmaks: noorteklassid 10 €, täiskasvanud 15 €, noored, kes võistlevad ka täiskasvanute klassis 20 € Edasipääsejatel osalusest ära ütlemine hiljemalt 28. november aadressil kristirillo@gmail.com Autasustamine: Igas võistlusklassis autasustatakse 3 esimest karikate ja diplomitega

NB! Veteranide klassi sportlastel […]

Suveuniversiaad 2019 eelinfo

2018 suveuniversiaad toimub 3. – 14. juulil 2019, Napolis (Itaalia). Programmi kuulub ka vibusport.

Osaleda saavad sportlased, kes on Eesti Vabariigi kodanikud, kes on sündinud ajavahemikus 01.01.1994 kuni 31.12.2001 ja õpivad kõrgkoolis (asukohamaa pole tähtis) või kutsekoolis või gümnaasiumis.

Vibusport on programmis 9.-13. juulil. Kohapealsed kulud on osalustasu 70€ päev (osalemine, toitlustus, majutus, […]