Eesti meistrid – juuniorid

Andmed seisuga 10.07.2016

Suvised Eesti juunioride* meistrid aastatel 2001 – 2016:

  Sportvibu harjutus Sportvibu meesjuuniorid Sportvibu naisjuuniorid Plokkvibu harjutus Plokkvibu meesjuuniorid Plokkvibu naisjuuniorid
2016 70m 122cm 72n Alo Nurmsalu 521 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5 Maris Tetsmann 609 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 4 50m harj. Kristjan Puusepp 676 (Türi Vibukool) 3 Lisell Jäätma 657 (Türi Vibukool) 3
2015 70m 122cm 72n Märt Oona 577       (Tartu VK/Tartu valla SK) 4 Laura Tukk 596 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 3 50m harj. Kristjan Puusepp 664 (Türi Vibukool) 4 Lisell Jäätma 667 (Türi Vibukool) 2
2014 70m 122cm 72n Pearu Jakob Ojamäe 597 (Sagittarius) 4 Laura Nurmsalu 586 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 3 - -
2013 FITA Pearu Jakob Ojamäe 1232 (Sagittarius) 4 Reena Pärnat 1242 (Järvakandi Ilves) 4 50m harj. Gerhard Grents 641 (Türi Vibukool) 2 -
2012 FITA Pearu Jakob Ojamäe 1211 (Sagittarius) 4 Reena Pärnat 1290 (Järvakandi Ilves) 5 2* 50m harj. Gerhard Grents 1146 (Türi Vibukool) 2 Saskia Kaldamäe 1272 (Tartu VK) 2
2011 FITA Taavo Allik 1199 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 3 Reena Pärnat 1201 (Järvakandi Ilves) 3 2* 50m harj. - Saskia Kaldamäe 1249 (Tartu VK) 1
2010 FITA Taavo Allik 1216 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6 Liis Varik 1105 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5 FITA - Mariel Jäätma 1307 (Järvakandi Ilves) 2
2009 FITA Taavo Allik 1107    (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7 Anneli Soop 1216     (Tartu VK) 5 FITA Romet Köhler 1279 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 1 -
2008 FITA Taavo Allik 1238   (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7 Anneli Soop 1136    (Tartu VK) 4 FITA Romet Köhler 884 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 1 Mariel Jäätma 1264 (Järvakandi Ilves) 1
2007 FITA Siim Aaver 1211 (Järvakandi Ilves) 3 Bessi Kasak 1234 (Järvakandi Ilves) 6   - -
2006 FITA Priit Viher 1113 (Järvakandi Ilves) 6 Bessi Kasak 1197 (Järvakandi Ilves) 6 FITA Romet Köhler 1159 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 1 -
2005 70m 122cm 72n Priit Viher 596 (Järvakandi Ilves) 5 Helena Ilmjärv 522 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5   - -
2004 FITA Taavi Ennemuist 1127 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 4 Keili Tutt 1177 (Järvakandi Ilves) 5   - -
2003 FITA Eimar Kukk 1163 (Pärnu Meelis) 10 Keili Tutt 1086 (Järvakandi Ilves) 5   - -
2002 FITA Eimar Kukk 1167 (Pärnu Meelis) 6 Eike Lank 966 (Pärnu Meelis) 5   - -
2001 FITA Magnus Pärk 1144 (Pärnu Meelis) 8 Egle Lank 1031 (Pärnu Meelis) 7   - -

* Aastatel 2001 – 2009 kuulusid juunioride klassi laskurid, kes said samal aastal 17.-18. aastaseks (või nooremad)
* Alates 2010. aastast kuuluvad juunioride klassi laskurid, kes saavad samal aastal 18.-20. aastaseks (või nooremad)

 

Talvised Eesti juunioride* meistrid aastatel 2001 – 2017:

  Sportvibu harjutus Sportvibu meesjuuniorid Sportvibu naisjuuniorid Plokkvibu harjutus Plokkvibu meesjuuniorid Plokkvibu naisjuuniorid
2017 18m 60n kolmik Karl Kivilo 551
(Järvakandi Ilves) 3/5
Maris Tetsmann 551      (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6/8 18m 60n kolmik Artur Aas 583      (Türi Vibukool) 3/4 Lisell Jäätma 573 (Türi Vibukool) 3/3
2016 18m 60n kolmik Maarjo Rösler 516 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5/5 Laura Tukk 545      (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 4/5 18m 60n kolmik Artur Aas 569      (Türi Vibukool) 5/5 Lisell Jäätma 568 (Türi Vibukool) 2/3
2015 18m 60n kolmik Mike Gross 529 (Sagittarius) 5/7 Helena Saks 540 (Järvakandi Ilves) 4/6 18m 60n kolmik Kristjan Puusepp 573 (Türi Vibukool) 5/5 Emily Hõim 572 (Tartu VK/Tartu valla SK) 3/3
2014 18m    60n kolmik Pearu Jakob Ojamäe 538 (Sagittarius) 5/6 Laura Nurmsalu 554 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5/6 18m    60n kolmik  -   - 
2013 18m    60n kolmik Pearu Jakob Ojamäe 558 (Sagittarius) 7/9 Reena Pärnat 550 (Järvakandi Ilves) 5/6 18m    60n kolmik Kristo Kookla 550 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 2/2 Lisell Jäätma 548 (Türi Vibukool) 1/1
2012 18m    kolmik OR Pearu Jakob Ojamäe (Sagittarius) 3/5 Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 4/5 18m    kolmik OR Gerhard Grents (Türi Vibukool) 1/1 Saskia Kaldamäe (Tartu VK) 2/2
2011 18m    kolmik OR Taavo Allik (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 3/6 Reena Pärnat (Järvakandi Ilves) 4/4 18m    kolmik OR - Saskia Kaldamäe (Tartu VK) 1/1
2010 18m    kolmikOR Ragnar Raag (Sõmerpalu Välk) 6/8 Reena Pärnat (Järvakandi Ilves) 6/9 18m    kolmik OR Romet Köhler (Vana-Võidu VK) 2/2 Mariel Jäätma (Järvakandi Ilves) 2/2
2009 18m    60n kolmik Taavo Allik 555 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6/7 Reena Pärnat 539 (Pärnu Meelis) 7/8 18m    60n kolmik Romet Köhler 556 (Vana-Võidu VK) 1/1 -
2008 18m    60n 40cm Taavo Allik 551 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5/7 Anneli Soop 513 (Tartu VK) 5/5   - Mariel Jäätma 556 (Järvakandi Ilves) 1/1
2007 18m    60n 40cm Siim Aaver 551 (Järvakandi Ilves) 3/6 Bessi Kasak 531 (Järvakandi Ilves) 6/9   - -
2006 18m    60n 40cm Priit Viher 543 (Järvakandi Ilves) 7/7 Iris Reinula 518 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6/6   - -
2005 18m    60n 40cm Priit Viher 559 (Järvakandi Ilves) 5/8 Tuuli Kurisoo 526 (Järvakandi Ilves) 5/5   - -
2004 18m    60n 40cm Viktor Koppel 510 (Pärnu Meelis) 5/6 Keili Tutt 517 (Järvakandi Ilves) 5/7   - -
2003 18m    60n kolmik Tarmo Selter 553 (Järvakandi Ilves) 8/12 Keili Tutt 517 (Järvakandi Ilves) 6/7   - -
2002 18m    60n kolmik Eimar Kukk 523 (Pärnu Meelis) 7/11 Keili Tutt 499 (Järvakandi Ilves) 6/7   - -
2001 18m    60n kolmik Eimar Kukk 523 (Pärnu Meelis) 7/10 Kadri Kukk 447 (Pärnu Meelis) 7/7   - -

Igas lahtris märgitud osalejate arv lõppvõistlusel/eelringides.