Eesti meistrid – kadetid

Andmed seisuga 21.02.2017

Suvised Eesti kadettide* meistrid aastatel 2001 – 2016:

  Sportvibu harjutus Sportvibu kadetid noormehed Sportvibu kadetid neiud Plokkvibu harjutus Plokkvibu kadetid noormehed Plokkvibu kadetid neiud
2016 60m 122cm 72n Hendrik Õun 636 (Sagittarius) 11 Triinu Lilienthal 599 (Järvakandi Ilves) 11 50m Robin Jäätma 668 (Türi Vibukooll) 4 Meeri-Marita Paas 630 (Türi Vibukool) 3
2015 60m 122cm 72n Karl Kivilo 605 (Järvakandi Ilves) 11 Maris Tetsmann 605 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8 50m Robin Jäätma 631 (Türi Vibukooll) 2 Meeri-Marita Paas 631           (Türi Vibukool) 3
2014 60m 122cm 72n Karl Kivilo 626  (Järvakandi Ilves) 7 Laura Tukk 611    (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7 50m Caius Kand 604 (Järvamaa AKl) 3 Emily Hõim 621 (Tartu VK/Tartu valla SKl) 2
2013 nFITA Villem Ruus 1159 (Sagittarius) 9 Laura Tukk 1185 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6 50m Artur Aas 659 (Türi Vibukool) 2 Lisell Jäätma 638 (Türi Vibukool) 3
2012 nFITA Hans Kristjan Muhel 1122 (Tartu VK) 11 Helena Saks 1256 (Järvakandi Ilves) 3 2* 50m harj. Caius Kand 1203 (Järvamaa AK) 3 Kristi Ilves 1107 (Türi Vibukool) 2
2011 nFITA Henn Tomson 1133 (Sagittarius) 11 Laura Nurmsalu 1298 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6 2* 50m harj. Hans Kristjan Muhel 1152 (Tartu VK) 2 Egle Vestrik 748 (Järvamaa AK) 1
2010 nFITA Pearu Jakob Ojamäe 1271 (Sagittarius) 11 Laura Nurmsalu 1211 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7 nFITA Agris Adamberg 907 (Järvakandi Ilves) 1 -
2009 nFITA Pearu Jakob Ojamäe 1188 (Sagittarius) 9 Reena Pärnat 1211 (Pärnu Meelis) 6   - -
2008 nFITA Ants-Martti Helinurm 1188 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7 Reena Pärnat 1261 (Pärnu Meelis) 3   - -
2007 nFITA Margus Tui 1072 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 11 Reena Pärnat 1245 (Pärnu Meelis) 6 nFITA Romet Köhler 1210 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 1 -
2006 nFITA Andres Oss 1126 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8 Liis Varik 1193 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5 nFITA Romet Köhler 1221 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 1 -
2005 60m 122cm 72n Eerik Ennemuist 633 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6 Liis Varik 588 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5   - -
2004 nFITA Eerik Ennemuist 1123 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6 Anneli Preimann 1165 (Järvakandi Ilves) 8   - -
2003 naisteFITA Toomas Savi 1051 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5 Anneli Preimann 1055 (Järvakandi Ilves) 7   - -
2002 naisteFITA Sander Luhtoja 1135 (Järvakandi Ilves) 6 Siret Luik 1067 (Järvakandi Ilves) 5   - -
2001 70/60m+50m 122cm+2*30m 80cm Taavi Ennemuist 1218 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5 Eva Lank 1213 (Pärnu Meelis) 4   - -

Aastatel 2001 – 2009 kuulusid kadettide klassi laskurid, kes said samal aastal 15.-16. aastaseks (või nooremad)
Alates 2010. aastast kuuluvad kadettide klassi laskurid, kes saavad samal aastal 15.-17. aastaseks (või nooremad)

 

Talvised Eesti kadettide* meistrid aastatel 2001 – 2017:

  Sportvibu harjutus Sportvibu kadetid noormehed Sportvibu kadetid neiud Plokkvibu harjutus Plokkvibu kadetid noormehed Plokkvibu kadetid neiud
2017 18m 60n 80cm Hendrik Õun 593 (Sagittarius) 8/15 Triinu Lilienthal 583     (Järvakandi Ilves) 8/14 18m 60n kolmik Robin Jäätma 595
(Türi Vibukool) 5/5
Meeri-Marita Paas 588 (Türi Vibukool) 4/4
2016 18m 60n 80cm Hendrik Õun 590 (Sagittarius) 10/15 Kristel Peet 582     (Pärnu Meelis) 10/19 18m 60n kolmik Robin Jäätma 585
(Türi Vibukool) 1/2
Meeri-Marita Paas 582 (Türi Vibukool) 3/3
2015 18m 60n 80cm Karl Kivilo 581  (Järvakandi Ilves) 7/16 Elis Luusepp 582  (Pärnu Meelis) 7/13 18m 60n kolmik Robin Jäätma 564 (Türi Vibukool) 4/4 Meeri-Marita Paas 563                 (Türi Vibukool) 3/3
2014 18m    60n 80cm Mike Gross 570 (Sagittarius) 8/9 Maris Tetsmann 568 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/11 18m    60n kolmik Artur Aas 567 (Türi Vibukool) 5/5 Lisell Jäätma 561     (Türi Vibukool) 3/4
2013 18m    60n 80cm Villem Ruus 565 (Sagittarius) 8/12 Maris Tetsmann 571 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/13 18m    60n 40cm Caius Kand 575 (Järvamaa AK) 3/4 Kristi Ilves 548         (Türi Vibukool) 4/5
2012 18m    80cm OR Kerdo Tornius           (Järvakandi Ilves) 8/16 Helena Saks           (Järvakandi Ilves) 5/8 18m    kolmik OR Gert-Kardo Kitsingi (Järvamaa AK) 5/5 Kristi Ilves                (Türi Vibukool) 1/1
2011 18m    80cm OR Karl-Kristjan Smitt (Järvakandi Ilves) 8/21 Laura Nurmsalu      (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7/8 18m    kolmik OR Agris Adamberg      (Türi Vibukool) 1/1 Egle Vestrik              (Järvamaa AK) 1/1
2010 18m    80cm OR Mihkel Tomson (Sagittarius) 8/13 Laura Nurmsalu         (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/11 18m    kolmik OR - Kerta Übner            (Järvakandi Ilves) 1/1
2009 18m    60n 80cm Pearu Jakob Ojamäe 582 (Sagittarius) 8/15 Laura Nurmsalu 544 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6/8   - -
2008 18m 60n 80cm Kristo Kookla 566  (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/15 Reena Pärnat 554 (Pärnu Meelis) 4/6   - -
2007 18m    60n 80cm Taavo Allik 579     (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6/14 Liis Varik 591        (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 5/5 18m    60n kolmik Romet Köhler 500 (Vana-Võidu VK) 1/2 -
2006 18m    60n 80cm Andres Oss 565     (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7/19 Liis Varik 570        (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/8   - -
2005 18m    60n 80cm Siim Aaver 577 (Järvakandi Ilves) 8/10 Liis Varik 571        (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 6/7   - -
2004 18m    60n 80cm Siim Aaver 559 (Järvakandi Ilves) 8/17 Iris Reinula 563      (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/10   - -
2003 18m    60n 80cm Siim Lindmaa 546 (Järvakandi Ilves) 7/7 Anneli Preimann 550 (Järvakandi Ilves) 7/7   - -
2002 18m    60n 80cm Erki Lember 567   (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 7/9 Iris Reinula 533     (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 4/6   - -
2001 18m    60n 80cm Erki Lember 573 (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 8/12 Eva Lank 575        (Pärnu Meelis) 4/6   - -