Litsents 2018

Kõikidel Eesti Vibuliidu liikmetel tuleb kalenderplaani võistlustel osalemiseks soetada litsents.

Litsents kehtib ühe kalendriaasta jooksul olenemata selle soetamise hetkest (võib maksta ka hooaja keskel, kui hooaja alguses ei võistle).

2018. aastal on litsentsitasude määrad samad kui 2012. aasta üldkoosolekul kinnitatud. Talvehooajal EVL kalenderplaani võistlustel osalevatel sportlastel on kohustus tasuda litsentsimaks hiljemalt 25. aprilliks 2018 (aastast litsentsitasu on võimalik maksta ka hiljem, alustades võistlemist kalendriaasta keskel - litsents kehtib kuni 31.12.2018).

_________________

Litsentsi suurus on 25 € ja see tuleb kanda Eesti Vibuliidu arvelduskontole EE742200221002100321 (Swedbank) enne võistlusele registreerimise tähtaega. Selgitusse märkida: litsents “eesnimi” “perenimi”.

Ühekordsne litsents kehtib ainult ühel võistlusel. Selle suurus on 5 € ja ka see tuleb tasuda ülekandega Eesti Vibuliidu kontole. Ühekordse litsentsi tasumisel on soovituslik juurde märkida ka võistlus, mille eest litsentsi tasutakse.

Litsentsitasusid ei ole võimalik maksta sularahas. Litsentsitasu maksmise nõue ei rakendu noorteklassi laskuritele.

Kõik litsentsitasu maksnud laskurid nõustuvad automaatselt selle nõusolekudokumendiga.

Võistluste korraldajad kontrollivad enne võistlust litsentside tasumist. Laskurid, kellel on litsentsitasu osas üleval võlgnevusi 2018. aasta EVL kalenderplaani võistlustele laskma ei pääse.

2018 aastase litsentsi omanikud (seisuga 11.06.2018):

  • 18-001  Kadi Koort
  • 18-002  Tanel Kaasik
  • 18-003  Priit Tanvel
  • 18-004  Saila Tapani
  • 18-005  Kalle Kirnmann
  • 18-006  Inge Sirkel-Suviste
  • 18-007  Tiina Vimm
  • 18-008  Tõnis Veltbach
  • 18-009  Markku Helasuo
  • 18-010  Matti Makela
  • 18-011  Ülle Kell
  • 18-012  Aleksander Kiskonen
  • 18-013  Katrin Virula
  • 18-014  Steve Morley
  • 18-015  Heino Tenner
  • 18-016  Mart Marandi
  • 18-017  Tiit Heinsalu
  • 18-018  Laura Tukk
  • 18-019  Jan Mihkel Leetsaar
  • 18-020  Katrin Mägi
  • 18-021  Rait Ots
  • 18-022  Anneli Preimann
  • 18-023  Priit Viher
  • 18-024  Jaan Kookla
  • 18-025  Reena Pärnat
  • 18-026  Bessi Kasak
  • 18-027  Indrek Võhumõõk
  • 18-028  Krista Kull
  • 18-029  Žanna Ivanova
  • 18-030  Aivar Pruuli
  • 18-031  Aleksander Atonen
  • 18-032  Oliver Keller
  • 18-033  Jevgeni Ikko
  • 18-034  Marko Tetsmann
  • 18-035  Emily Hõim
  • 18-036  Martin Rist
  • 18-037  Taavi Ennemuist
  • 18-038  Mihkel Tomson
  • 18-039  Aivo Agu
  • 18-040  Jaanus Gross
  • 18-041  Pearu Jakob Ojamäe
  • 18-042  Viktor Palmet
  • 18-043  Evert Ressar
  • 18-044  Laura Nurmsalu
  • 18-045  Kait Soesoo
  • 18-046  Märt Oona
  • 18-047  Andrus Reiter
  • 18-048  Janek Tolberg

Ühekordse litsentsi omanikud 2018:

  • Ilves Cup - Merilin Aardevälja
  • SiseMV – Angelina Sorgina, Annika Kruus, Caius Kand, Egne Marmor, Hillar Laidna, Indrek Kõiv, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Jana Kikas, Kalju Baumann, Kaur Kaasik, Kersti Baumann, Kuldar Kolk, Liisbet Eero, Maksim Tšerva, Marek Peedumäe, Martti Siitsman, Monika Mitrjaikina, Monika Talviste, Peeter Adler, Piret Maasik, Sigrid Kalle, Sigrid Pohl, Tarmo Steinfeld, Tiina Laurisson, Triin Tuulas, Tõnis Viira, Urmas Kontus, Viktor Palmet
  • Karoline Cup – Tarmo Steinfeld
  • Pärnu avavõistlus – Anastasiia Plokhotniuk, Eimar Kukk, Nikolai Prjadka
  • Eesti KV – Alo Nurmsalu, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Janek Tolberg, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Kuldar Kolk, Marek Peedumäe, Piret Maasik, Sigrid Kalle, Taavo Allik, Tarmo Steinfeld, Triin Tuulas, Urmas Kontus
  • Eve Suitsu memoriaal – Eimar Kukk, Jaanika Rösler, Kristi Rillo, Nikolai Prjadka
  • Levikom Team Challenge – Evelyn Rang
  • Visa Hing – Hillar Laidna
  • Pärnumaa lahtised MV – Eimar Kukk, Eve Kivilo
  • Eesti MV harjutuses OR – Caius Kand, Eimar Kukk, Eve Kivilo, Guido Kitsingi, Hillar Laidna, Ilja Šmarjov, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Jaco Wessels, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Kristi Rillo, Martti Siitsman, Mike Gross, Monika Hõim-Wessels, Rita Pael, Sigrid Kalle, Teevi Pärn, Ulvar Kuningas, Urmas Kiviberg, Urmas Kontus
  • 3D EM – Rita-Anette Kohava
2018. aastal võistelnud, kuid litsentsi mitte tasunud laskurid  seisuga 10.08.2018
  • SiseMV – Evo Sirendi, Mart Muhel
  • Pärnu avavõistlus – Roman Belov

2017. aastal võistelnud, kuid litsentsi mitte tasunud laskurid – seisuga 14.03.2018

  • Jaaninooled – Maarja Tänav, Mart Muhel
  • Eesti MV OR – Kristo Kookla
  • Puiatu Cup – Mart Muhel
  • A.Randmeri memoriaalvõistlus – Lauri Habakuk
  • SiseKV – Lauri Habakuk

Varasemad võlgnevused litsentsi tasumise osas:

  • 2015:
    • Eesti MV OR - Georgi Koobak (Sagittarius)

2017 aastase litsentsi omanikud (seisuga 25.09.2017):

  • 17-001  Katrin Virula
  • 17-002  Inge Sirkel-Suviste
  • 17-003  Ülle Kell
  • 17-004  Rait Ots
  • 17-005  Kelli Pärn
  • 17-006  Aleksander Kiskonen
  • 17-007  Tiina Vimm
  • 17-008  Mart Marandi
  • 17-009  Anneli Preimann
  • 17-010  Priit Viher
  • 17-011  Sigrid Kalle
  • 17-012  Urmas Kontus
  • 17-013  Jaan Lott
  • 17-014  Tanel Kaasik
  • 17-015  Eimar Kukk
  • 17-016  Kadi Koort
  • 17-017  Aleksander Atonen
  • 17-018  Aivo Agu
  • 17-019  Teevi Pärn
  • 17-020  Evelyn Rang
  • 17-021  Ilja Šmarjov
  • 17-022  Žanna Ivanova
  • 17-023  Evert Ressar
  • 17-024  Krista Kull
  • 17-025  Kait Soesoo
  • 17-026  Vladas Šigauskas
  • 17-027  Martin Rist
  • 17-028  Laura Nurmsalu
  • 17-029  Reena Pärnat
  • 17-030  Jaanus Gross
  • 17-031  Bessi Kasak
  • 17-032  Indrek Võhumõõk
  • 17-033  Marek Aedla
  • 17-034  Jaan Kookla
  • 17-035  Jevgeni Ikko
  • 17-036  Märt Oona
  • 17-037  Ulvar Kuningas
  • 17-038  Kristi Rillo
  • 17-039  Jaanika Rösler
  • 17-040  Jaan Rösler
  • 17-041  Pearu Jakob Ojamäe
  • 17-042  Alo Nurmsalu
  • 17-043  Marko Tetsmann
  • 17-044  Taavi Ennemuist
  • 17-045  Saila Tapani

Ühekordse litsentsi omanikud 2017:

  • SiseMV – Aare Lauren, Ain Sinijärv, Aire Lauren, Andres Paesüld, Avo Toomla, Egne Marmor, Guido Kitsingi, Hillar Laidna, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Kristjan Arro, Kuldar Kolk, Maarja Tänav, Maksim Tšerva, Marek Peedumäe, Martti Siitsman, Monika Mitrjaikina, Monika Paurson, Peeter Adler, Sigrid Pohl, Tarmo Steinfeld, Tea Kaasik, Tiina Laurisson, Tiit Heinsalu, Triin Kent, Triin Tuulas, Ursula Mängli
  • Pärnu avavõistlusNikolai Prjadka
  • Türi Kevad – Janek Tolberg, Kalle Kirnmann
  • Eesti KV – Janek Tolberg, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Regiina Kudritskaja, Taavo Allik, Tanel Erich, Tarmo Steinfeld, Tiit Heinsalu
  • Eve Suitsu memoriaal – Nikolai Prjadka, Kalle Kirnmann
  • Jaaninooled – Kalle Kirnmann, Priit Tanvel
  • Pärnumaa lahtised MV - Janek Tolberg, Kalle Kirnmann, Mihkel Tomson, Nikolai Prjadka
  • Eesti MV 1440 – Jan Mihkel Leetsaar, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Tiit Heinsalu
  • Järvakandi Open - Dean Alberga, Guido Kitsingi, Jan Mihkel Leetsaar
  • Türi Vibusport 40 - Janek Tolberg, Guido Kitsingi
  • Eesti MV OR – Avo Toomla, Eve Kivilo, Gert-Kardo Kitsingi, Guido Kitsingi, Jan Mihkel Leetsaar, Janek Tolberg, Jevgeni Gogolev, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Martti Siitsman, Mihkel Tomson, Paul Järvsoo, Priit Tanvel, Taavo Allik, Tarmo Steinfeld, Tiit Heinsalu
  • Puiatu Cup – Janek Tolberg, Rita Pael, Tiit Heinsalu
  • A.Randmeri memoriaalvõistlus – Kalle Kirnmann, Lauri Suits, Nikolai Prjadka
  • Ilves ABC – Janek Tolberg, Tõnis Veltbach
  • Türi Karikas – Tõnis Veltbach
  • Lumemängud – Janek Tolberg, Priit Tanvel, Tõnis Veltbach
  • SiseKV – Aare Lauren, Aire Lauren, Angelina Sorgina, Egne Marmor, Heino Tenner, Indrek Kõiv, Jaas Ježov, Jan Mihkel Leetsaar, Jana Kikas, Janek Tolberg, Kalju Baumann, Kalle Kirnmann, Kaur Kaasik, Kersti Baumann, Liisbet Eero, Maarika Liivamäe, Marek Peedumäe, Monika Mitrjaikina, Peeter Adler, Piret Maasik, Priit Tanvel, Steve Morley, Tea Kaasik, Tiit Heinsalu, Triin Tuulas, Tõnis Veltbach

_________________

LITSENTS 2016

2016 aastase litsentsi omanikud (seisuga 5.12.2016):

  • 16-001  Saila Tapani
  • 16-002  Tiina Vimm
  • 16-003  Aleksander Kiskonen
  • 16-004  Markku Heasuo
  • 16-005  Matti Mäkelä
  • 16-006  Rait Ots
  • 16-007  Katrin Virula
  • 16-008  Anneli Preimann
  • 16-009  Priit Viher
  • 16-010  Steve Morley
  • 16-011  Siret Luik
  • 16-012  Taavi Ennemuist
  • 16-013  Aleksander Atonen
  • 16-014  Magnus Pärk
  • 16-015  Ülle Kell
  • 16-016  Mariel Jäätma
  • 16-017  Margus Üürike
  • 16-018  Kristi Rillo
  • 16-019  Priit Tormis
  • 16-020  Jaanus Gross
  • 16-021  Aivo Agu
  • 16-022  Kristo Kent
  • 16-023  Jevgeni Ikko
  • 16-024  Mart Muhel
  • 16-025  Mart Marandi
  • 16-026  Marek Aedla
  • 16-027  Monika Aedla
  • 16-028  Ants Raag
  • 16-029  Eimar Kukk
  • 16-030  Tanel Kaasik
  • 16-031  Reena Pärnat
  • 16-032  Märt Oona
  • 16-033  Martin Rist
  • 16-034  Pearu Jakob Ojamäe
  • 16-035  Evert Ressar
  • 16-036  Kristo Kookla
  • 16-037  Jaan Kookla
  • 16-038  Evelyn Rang
  • 16-039  Žanna Ivanova
  • 16-040  Krista Kull
  • 16-041  Indrek Võhumõõk
  • 16-042  Marko Tetsmann
  • 16-043  Laura Nurmsalu
  • 16-044  Bessi Kasak
  • 16-045  Mihkel Tomson

Ühekordse litsentsi omanikud 2016:

  • SiseMV – Aasa Parmas, Eddy Kont, Evo Sirendi, Heili Zirnask, Ilme Kosseson, Inge Sirkel-Suviste, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Kelli Pärn, Kuldar Kolk, Leonid Nikandrov, Liisbet Eero, Marek Peedumäe, Martti Siitsman, Monika Mitrjaikina, Peeter Adler, Priit Adler, Rait Zirnask, Rita Pael, Sigrid Kalle, Sigrid Pohl, Tiit Heinsalu, Triin Kent, Tõnis Viira, Urmas Kontus
  • Oliver Puri memo. – Siim Lindmaa
  • Pärnu avavõistlus – Andrei Gerassimov, Inge Sirkel-Suviste, Kadi Koort, Rait Zirnask, Triin Kent
  • Eesti KV – Andrei Gerassimov, Hillar Laidna, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Martti Siitsman
  • E. Suitsu memoriaal – Rait Zirnask, Tiit Heinsalu
  • Visa Hing – Ulvar Kuningas
  • Pärnumaa MV – Taisi Telve, Tarmo Häng, Ulvar Kuningas
  • MV 1440 – Kadi Koort, Martti Siitsman, Ulvar Kuningas
  • Järvakandi Open – Guido Kitsingi, Henn Tomson, Kadi Koort, Margus Teng
  • A. Randmeri memoriaal – Urmas Umborg
  • MV OR – Avo Toomla, Eve Kivilo, Guido Kitsingi, Inge Sirkel-Suviste, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Jevgeni Gogolev, Kadi Koort, Kelli Pärn, Kuldar Kolk, Marek Peedumäe, Martti Siitsman, Pilleriin Järve, Rita Pael, Sergei Tatarlõ, Sigrid Kalle, Tiit Heinsalu, Triin Kent, Urmas Kontus
  • 3D EM – Inge Sirkel-Suviste
  • Puiatu Cup – Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Rita Pael
  • Türi Karikas – Jaan Rösler
  • Lumemängud – Hannes Annus, Margus Laidna
  • Sise KV – Aare Lauren, Aasa Parmas, Ain Sinijärv, Aire Lauren, Andres Paesüld, Anne Tuulik, Avo Toomla, Egne Marmor, Inge Sirkel-Suviste, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Kalju Baumann, Kersti Baumann, Kuldar Kolk, Lauri Viliberg, Leonid Nikandrov, Liisbet Eero, Marek Peedumäe, Martti Siitsman, Monika Mitrjaikina, Peeter Adler, Priit Adler, Rita Pael, Sigrid Kalle, Sigrid Pohl, Tarmo Steinfeld, Tea Kaasik, Tiina Laurisson, Tiit Heinsalu, Triin Kent, Urmas Kontus

VAATA SIIT: Litsentsi info 2012-2015 (loetletud kõik litsentsi tasujad)