Baltimaade MV-lt 2 ind. pronksi + segavõistkonna kuld

5. – 7. juunil toimusid Lätis, Babite järve ääres Baltimaade meistrivõistlused. Baltimaade meistri tiitli tõid segavõistkonnaga koju Reena Pärnat ja Pearu Jakob Ojamäe. Individuaalselt olid eestlastest parimad Siret Luik ja Pearu Jakob Ojamäe, kes mõlemad lõpetasid võistluse pronksmedaliga. Individuaalseteks Baltimaade meistriteks tulid Marina Rjabkova (LAT) ja Vladas Šigauskas (LTU).

Nii Luik kui Ojamäe kaotasid poolfinaalis hilisemale võitjale. Mõlemad sportlased parandasid duellidega võrreldes eelringiga enda kohta – Ojamäe oli kvalifikatsiooni 5. kohal ja Luik 4. kohal.

Pärnat ja Ojamäe olid segavõistkonnaga liidrid ka eelringi põhjal. Kullafinaalis olid vastaseks 2  plokkvibu klassist sportvibu klassi üle tulnud laskurit – Julija Oleksejenko ja Vladas Šigauskas. Esialgu jäid eestlased 0:4 kaotusseisu, kuid suutsid seejärel 4:4 viigistada ning ümberlaskmine võideti tänu Pärnati noolele, mis oli tsentrile kõige lähemal.

Seekordne Eesti esindus oli suhteliselt tagasihoidliku suurusega (4 meest ja 3 naist), sest samal ajal toimus Pärnu E. Suitus memoriaalvõistlus ning noortekoondis on USAs MMil. Samuti otsustasid Euroopa mängudeks valmistuvad Gross ja Nurmsalu eelistada kodust võistlust. Võistkondlikku (naiskonnad ja meeskonnad) arvestust võistlusel ei toimunud, medaleid jagati individuaalses ja segavõistkondade arvestuses. Mõlemal võistluspäeval oli ilm päikseline, kuid tugeva tuulega.