Indoor World Series (IWS) võistkondlikud finaalid

Eesti vibusportlased on osalenud läbi talve kestva rahvusvahelises IWS siselaskmise sarjas. Plokkvibu võistkondade arvestuses juhib tiim Easton (Kris Schaff, Reo Wilde, Linda Ochoa-Anderson) 1777 punktiga ning teisel kohal on 1766 punktiga Prantsusmaa laskjatest (Lola Grandjean, Nicolas Girard, Adrien Gontier) koosnev võistkond Arc Systeme. Kolmandat kohta jagavad 1759 punktiga Eesti plokkvibu võistkond (Lisell Jäätma, Meeri-Marita Paas ja Robin Jäätma) Ameerika vibulaskjatega (Brielle Ochnich, Sawyer Sullivan, Cole Zeug).

Eestit esindavad Türi Vibukoolist pärit vibulaskjad on sel aastal juba edukalt osalenud Prantsusmaal toimunud Nimes’i turniiril, kus individuaalarvestuses kaitses Lisell Jäätma oma tiitlit võisteldes finaalis oma võistkonnakaaslase, Meeri-Marita Paasi, vastu. Plokkvibu meeste arvestuses võitis Robin Jäätma pronksmedali prantslase Nicolas Girardi vastu, kellega minnakse võistkondade vahelises duellis uuesti vastamisi.

  1. veebruaril algusega kell 17.00 selgitatakse välja kahes poolfinaalis plokkvibu meeskondade võitjad, kes kell 20.00 lähevad vastamisi finaalis. Antud võistlusel ei toimu pronksmedali matši.

Esimeses poolfinaalis lähevad vastamisi Eesti ja Prantsusmaa laskjatest koosnevad võistkonnad ning teises poolfinaalis võistkonnad Easton ja Hotshots USA-st.

Poolfinaale on võimalik jälgida World Archery ametlikult kanalilt Youtube-s: https://www.youtube.com/watch?v=eiPEuUFDAX4

Finaal toimub 27. veebruaril kell 20.00 ja seda on võimalik jälgida Youtube-s: https://www.youtube.com/watch?v=B2Ex7HupXaY