Lumemängud tulemused

Täna toimus välishooaja viimane võistlus Lumemängud. Täiskasvanute medalivõitjad olid:

  • Sportvibu mehed: 1. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev), 2. Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. Karl Kivilo (Järvakandi Ilves)
  • Sportvibu naised: 1. Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 2. Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves)3, Jaanika Rösler (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
  • Plokkvibu naised: 1. Lisell Jäätma, 2. Hanna Liina Lippand (mõlemad Türi Vibukool)

Siit leiad võistluse protokolli.

Posted by admin in Uudised

Eesti noorte meistrid selgunud

26. septembril toimusid Eesti noorte meistrivõistlused Järvakandis.

Eesti noorte meistrid on:

  • Sportvibu
    • juuniorid noormehed: 1. Hendrik Õun (Sagittarius), 2. Rasmus Käsper (Tallinna Vibukool), 3. Madis-Julius Tamberg (Tartu VK/Tartu Valla SK
    • juuniorid neiud: 1. Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves), 2. Alexandra Põllumäe (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. Karoli Luige (NS Archery Club)
    • kadetid noormehed: 1. Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. Märten Merioja (Sagittarius), 3. Kirill Golikov (Pärnu Meelis)
    • kadetid neiud: 1. Eliise Jõgi (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. Mariann Hanna Johanson (Pärnu Meelis), 3. Tessa Cathlen Tammik (Järvakandi Ilves)
    • noored poisid: 1. Patrick Järve (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 2. Erki Ütsmüts (Järvakandi Ilves), 3. Rasmus Mihkel Lõpp (Tartu VK/Tartu Valla SK)
    • noored tüdrukud: 1. Anne Sein, 2. Johanna Vikoria Jõe (mõlemad Sagittarius), 3. Katarina Atonen (Tallinna Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. Egert Pähkel (Pärnu Meelis), 2. Marten Suits (Sagittarius), 3. Marten Mäger (Pärnu Meelis)
    • tidetid tüdrukud: 1. Nora Haas (Järvakandi Ilves), 2. Elizabeth Tamson (Pärnu Meelis), 3. Madli Grace Uwase Kõrtsini (Järvakandi Ilves)
  •  Plokkvibu
    • juuniorid neiud: 1. Meeri-Marita Paas, 2. Hanna Liina Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. Kristjan Ilves (Türi Vibukool), 2. Sten Sihver (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 3. Hannes Erik Kail (Sagittarius)
    • kadetid neiud: 1. Kristella Kärner, 2. Anneli Aavola (mõlemad Türi Vibukool), 3. Marilee-Cassandra Salumäe (Sagittarius)
    • noored poisid: 1. Siim Oliver Kalmus (Tallinna Vibukool), 2. Karl-Eric Fatal, 3. Karl-Rene Pärnpuu (mõlemad Türi Vibukool)
    • noored tüdrukud: 1. Janette Liis Jäätma, 2. Sofia Karilaid, 3. Aureelia Kasar (kõik Türi Vibukool)
    • tidetid poisid: 1. Tanel Tõnts (Vooremaa Vibuklubi), 2. Karl Õismaa (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 3. Artur Veigel (Sagittarius)
    • tidetid tüdrukud: 1. Mia-Joanna Nauts, 2. Sandra Masing (mõlemad Türi Vibukool), 3. Keira Allegra Eliise Tenno (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
  • Vaistuvibu
    • juuniorid noormehed: 1. Artemi Tatarlõ (Tallinna Vibukool)
    • juuniorid neiud: 1. Emma Mae Roodla (Tallinna Vibukool), 2. Hanna-Liisa Kallas (Vooremaa Vibuklubi), 3. Ingel Iris Tofert (Tallinna Vibukool)
    • kadetid noormehed: 1. Raiko Soe (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 2. Marten-Hugo Kivari (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. Kain Ilves (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
    • kadetid neiud: 1. Laura-Liisa Rei (Tallinna Vibukool), 2. Laura Liisa Kangur (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 3. Reeli Seks (Tallinna Vibukool)
    • noored poisid: 1. Rihard Rannamets (Sagittarius), 2. Mattias Veskimäe (Tallinna Vibukool), 3. Artur Ilumäe (Sagittarius)
    • noored tüdrukud: 1. Carmel London (Kagu Vibuklubi), Mirabelja Kuurmann (Lääne Vibulaskjad), 3. Liisi Jänes (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
    • tidetid poisid: 1. Rao Kaarel Lõpp (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. Keron Saulus, 3. Artemi Tatarlõ (mõlemad Tallinna Vibukool)
    • tidetid tüdrukud: 1. Paula-Marie Ojaver (Lääne Vibulaskjad), 2. Grete Rebecca Paomets (Tallinna Vibukool), 3. Piia Madison (Suure-Jaani Viuklubi)
  • Pikkvibu
    • juuniorid noormehed: 1. Jaan-Rudolf Vaher (Kagu Vibuklubi), 2. Herman Sillat (Pärnu Meelis)
    • kadetid noormehed: 1. Karl Kikas (Kagu Vibuklubi)
    • kadetid neiud: 1. Hanna-Marleen Oras (Kagu Vibuklubi), 2. Carolin Kohava (Sagittarius)
    • noored poisid: 1. Laur Jaanus, 2. Robin Kahre (mõlemad Kagu Vibuklubi), 3. Sten Lõhmus (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
    • noored tüdrukud: 1. Marleen Karelson (Tartu VK/Tartu Valla SK), 2. Luise Susanna Lille (Sagittarius), 3. Lisete Laan (Kagu Vibuklubi)
    • tidetid poisid: 1. Gert Soe (V-V VK/Viljandi SK), 2. Keneth Jõks (Kagu Vibuklubi), 3. Märt Labi (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
    • tidetid tüdrukud: 1. Kätrin Post (Tallinna Vibukool), 2. Jane Vanžul (Suure-Jaani Vibuklubi), 3. Lenna Jete Jaanus (Kagu Vibuklubi)
Siit leiad võistluse protokolli ja arvestuskaardid (juuniorid-kadetid ja noored-tidetid)
Posted by admin in Uudised

Kutse võistlusele Lumemängud

Võistlus: Lumemängud (juhend)
Aeg: 03.10.2020
Koht: Järvakandi vibustaadion
Vibuklassid: sportvibu, plokkvibu
Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist
Võistlusmaks: tidetid, noored, veteranid ja 30m grupp 10 eurot; kadetid, juuniorid ja täiskasvanud 15 eurot
Registreerimine: hiljemalt 29. september, anneliviher@gmail.com
Autasustamine: iga võistlusklassi 3 esimest autasustatakse meene ja diplomiga

Posted by admin in Uudised

Eesti meistrid 1440 harjutuses selgunud

Laupäeval toimusid Eesti meistrivõistlused 1440 harjutuses Pärnu Tammiste vibustaadionil, poodiumile tõusid:

  • Sportvibu mehed: 1. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev), 2. Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. Märt Oona (NS Archery Club)
  • Sportvibu naised: 1. Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 2. Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves), 3. Mariann Hanna Johanson (Pärnu Meelis)
  • Sportvibu veteranid mehed: 1. Tiit Heinsalu (Suure-Jaani Vibuklubi), 2. Raoul Johanson (Pärnu Meelis)
  • Sportvibu veteranid naised: 1. Eve Kivilo (Järvakandi Ilves)
  • Plokkvibu mehed: 1. Robin Jäätma, 2. Kristjan Ilves (mõlemad Türi Vibukool), 3. Evert Ressar (Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu naised: 1. Lisell Jäätma, 2. Hanna Liina Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: 1. Jaan Rösler (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), 2. Aleksander Atonen (Kajamaa SK), 3. Nikolai Prjadka (Pärnu Meelis)
  • Vaistuvibu naised: 1. Triin Kent (Kajamaa Spordiklubi), 2. Katrin Põdra (Vooremaa Vibuklubi), 3. Kersti Baumann (Lääne Vibulaskjad)
  • Pikkvibu mehed: 1. Jaco Wessels (Tartu Vibuklubi), 2. Urmas Kontus (Kajamaa Spordiklubi), 3. Priit Adler (Tartu Vibuklubi)
  • Pikkvibu naised: 1. Ülle Kell , 2. Inge Sirkel-Suviste (mõlemad Kajamaa Spordiklubi), 3. Kati-Riin Grünberg (Suure-Jaani Vibuklubi)
  • Pikkvibu veteranid mehed: 1. Heino Tenner (Kajamaa Spordiklubi), 2. Kalju Baumann (Lääne Vibulaskjad), 3. Allan Männik (Kajamaa Spordiklubi)
  • Pikkvibu veteranid naised: 1. Pilleriin Järve (Kajamaa Spordiklubi)

Siit leiad võistluse protokolli.

Posted by admin in Uudised

Ilves ABC tulemused

Sel pühapäval, 20.09. toimus Järvakandis selle suve viimane välivõistlus Ilves ABC. Täiskasvanute klassis olid parimad:

  • Sportvibu täiskasvanud: 1. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev), 2. Karl Kivilo (Järvakandi Ilves), 3. Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK)
  • Plokkvibu täiskasvanud: 1. Kristjan Ilves, 2. Meeri-Marita Paas, 3. Hanna Liina Lippand (kõik Türi Vibukool)

Siit leiad võistluse protokolli.

Posted by admin in Uudised

Puiatu Cup tulemused

Sel nädalavahetusel toimus Viljandimaal, Puiatu vibustaadionil võistlus Puiatu Cup. Täiskasvanute klassis tõusid poodiumile:

  • Sportvibu mehed: 1. Tanel Kaasik (Tallinna Kalev), Uku Andreas Reigo (Tartu VK/Tartu Valla SK), 3. Martin Rist (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
  • Sportvibu naised: 1. Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK), Triinu Lilienthal (Järvakandi Ilves), 3. Jaanika Rösler (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
  • Plokkvibu mehed: 1. Evert Ressar, 2. Aivar Pruuli, 3. Indrek Võhumõõk (kõik Baltic Hunter SC)
  • Plokkvibu naised: 1. Meeri-Marita Paas, 2. Hanna Liina Lippand (mõlemad Türi Vibukool)
  • Vaistuvibu mehed: Jaan Rösler (Vana-Võidu VK/Viljandi SK)
  • Pikkvibu naised: 1. Kati-Riin Grünberg (Suure-Jaani Vibuklubi)

Ametlikud protokollid leiab siit: https://www.ianseo.net/Details.php?toid=7549

Posted by admin in Uudised

Türi Karikas tulemused

5. septembril toimus Türi vibustaadionil Türi Karikas, kus selgitati parimad Robin Round harjutusega.

Siit leiad võistluse protokolli.

Posted by admin in Uudised

Kutse võistlusele Ilves ABC

Võistlus: Ilves ABC (juhend)
Aeg: 20.09.2020
Koht: Järvakandi vibustaadion
Vibuklassid: sportvibu, plokkvibu
Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist
Võistlusmaks: tidetid, noored, veteranid ja 30m grupp 10 eurot; kadetid, juuniorid ja täiskasvanud 15 eurot
Registreerimine: hiljemalt 15. september, anneliviher@gmail.com
Autasustamine: iga võistlusklassi 3 esimest autasustatakse meene ja diplomiga

Posted by admin in Uudised