02.-03.12.2023 toimusid Viljandis sisekarikavõistlused vibulaskmises

02.-03.12.2023 toimusid Viljandis sisekarikavõistlused vibulaskmises, kus võistlustules oli suisa 286 vibusportlast.

Nädalavahetusel toimunud sisekarikavõistluste lõppvõistlusele toimumise eelduseks, olid sportlastele edukad eelringide tulemused – see omakorda muutis võistluse konkurentsitihedaks.

Karikavõitjad selgitati neljas vibustiilis, erinevates võistlusklassides. Pealtvaatajatele pakkus erilist elevust asjaolu, et kohal oli nii sportvibu kui plokkvibu meeste ja naiste paremik: Martin Rist, Karoli Luige, Bessi Kasak, Triinu Lilienthal, sügisel Team Estonia liikmeks vastu võetud Robin Jäätma, Lisell Jäätma ning tulevikullootused, samuti sügisest Team Estonia Noored koosseisu kuuluvad Birgit Metsjõe, Andres Sarapuu.

Eesti sisekarikavõistlused pakkusid palju põnevaid hetki nii sportlastele, treeneritele, kui pealtvaatajatele. Võistluste korraldaja Aune Varik leidis, et võistlused õnnestusid hästi: “Võistlus möödus hoolimata tihedast graafikust sujuvalt ning edukalt”.

Sisekarikavõistlused viidi läbi Eesti Vibuliidu ja Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK koostöös. Eesti Vibuliit tänab kõiki, kes aitasid läbi viia edukat võistlust.

 

Sisekarikavõistluste tulemused leiad siit.