Kaerepere Vibutäht toimub juba 3. korda ja 2024 finaale saab jälgida otseülekandena!

Kaerepere Vibutähe sportvibuvõistlus toimub sel aastal 3. korda.  Nooli lennutatakse võidu 1.juunil Eestimaa 2023. aasta külas Kaereperes, kus treenivad paljud noored JVK Ilves vibulaskjad Valtu Põhikoolist treener Eve Kivilo juhendamisel.

2022. aastal osalesid Vibutähel ainult JVK Ilvese laskurid, eelmisel aastal pisteti rinda Tartu Valla Spordikooli ja Tallinna Vibukooli ühendvõistkonnaga (väejuht Kadi Koort) ning seekord on Ilvesel plaanis mõõtu võtta Eesti oma vanuseklasside parimate laskuritega.

Võistlusel on veidi ebatraditsiooniline formaat: nimelt pole meil võistlusklasse ning iga vanuseklass laseb oma (korraldaja poolt määratud) distantsilt 80 cm märklehte. Parimad selguvad põnevates duellides.

Sel aastal selgitame välja maavõistluse võitja (JVK Ilves laskurid versus Eesti parimad), duellidega superfinaalis võistluse üldvõitjad ning Kaerepere Vibutähe tiitli omaniku, kes on reeglite järgi alati JVK Ilvese parim laskur.

Võistluse võib võita ka kõige noorem vibukütt. 2022. a oli täpseim U13 ja 2023. a U18 laskur. Korraldajate eesmärk on motiveerida meie noori talente edasi pingutama ja treenima ning loodetavasti annab  Eesti tippudega võistlemine neile veelgi tuult tiibadesse.

01. juunil 2024 toimuva Kaerepere Vibutäht võistluse otsustavaid hetki alates maavõistlusest ja veerandfinaalidest on võimalik jälgida ka videootseülekande vahendusel. Jagame linki ka Vibuliidu FB-lehel.

Rohkem infot leiad ürituse FB-lehel:

https://www.facebook.com/groups/999728081577263/?ref=share_group_link

Eelmise aasta emotsioone vaata videost:

https://www.facebook.com/share/v/DajCVFnW56L1v8Vo/

Fotol 2023. a võistluse neli parimat: 1. Mart Mihkel Makko, 2. Karl Kivilo, 3. Ketter Silt, 4. Emma Kask