Litsents 2022

Kõikidel Eesti Vibuliidu liikmesklubide täiskasvanud liikmetel tuleb kalenderplaani võistlustel osalemiseks soetada litsents.

Litsents kehtib ühe kalendriaasta jooksul olenemata selle soetamise hetkest (võib maksta ka hooaja keskel, kui hooaja alguses ei võistle).

Alates 01.01.2021 on täiskasvanute ja veteranide vanuseklassi sportlase aastalitsentsi tasu 30€. Ühekordse osalemise litsentsitasu on 8€.  Aasta- või ühekordne litsents peab olema laekunud alaliidu kontole hiljemalt 3 päeva enne esimese võistluse, millel sportlane soovib osaleda, toimumist. Aastast litsentsitasu on võimalik maksta ka hiljem, alustades võistlemist kalendriaasta keskel – litsents kehtib kuni 31.12.2022. Olenemata aastalitsentsi ostmise hetkest ei muutu litsentsi eest makstav summa (30€).

Litsentsitasu endiselt kanda Eesti Vibuliidu arvelduskontole EE742200221002100321 (Swedbank). Selgitusse märkida: litsents “eesnimi” “perenimi” ja võistluse nimetus!

Litsentsitasusid ei ole võimalik maksta sularahas.
Litsentsitasu maksmise nõue ei rakendu noorteklassi laskuritele.

Kõik litsentsitasu maksnud laskurid nõustuvad automaatselt selle nõusolekudokumendiga.

Võistluste korraldajad kontrollivad enne võistlust litsentside tasumist. Laskurid, kellel on litsentsitasu osas üleval võlgnevusi 2022. aasta EVL kalenderplaani võistlustele laskma ei pääse.

_________________

LITSENTS 2022

2022 aastase litsentsi omanikud (seisuga 12.08.2022 kell 12.00):

  • 22-001 Allan Männik
  • 22-002 Katrin Virula
  • 22-003 Aleksander Kiskonen
  • 22-004 Katrin Mägi
  • 22-005 Triin Kent
  • 22-006 Kristo Kent
  • 22-007 Hannes Kraav
  • 22-008 Ülle Kell
  • 22-009 Allan Männik
  • 22-010 Lisell Jäätma
  • 22-011 Maris Tetsmann
  • 22-012 Robin Jäätma
  • 22-013 Priit Tanvel
  • 22-014 Kadi Koort
  • 22-015 Reimo Loorents
  • 22-016 Jevgeni Ikko
  • 22-017 Peeter Adler
  • 22-018 Triinu Lilienthal
  • 22-019 Eve Kivilo
  • 22-020 Heino Tenner
  • 22-021 Mikk Adler
  • 22-022 Maret Tamme
  • 22-023 Tiit Heinsalu
  • 22-024 Viktor Lutska
  • 22-025 Priit Adler
  • 22-026 Urmas Kontus
  • 22-027 Raoul Johanson
  • 22-030 Lauri Viliberg
  • 22-031 Tea Kaasik
  • 22-032 Aare Lauren
  • 22-033 Igor Klimov
  • 22-034 Heleri Nõmm
  • 22-034 Inge Sirkel-Suviste
  • 22-035 Bessi Kasak
  • 22-036 Vaido Valli
  • 22-037 Tanel Kaasik
  • 22-038 Pilleriin Järve
  • 22-039 Jaanus Gross
  • 22-040 Katrin Põdra
  • 22-041 Hendrik Õun
  • 22-042 Merle Morozova
  • 22-043 Evert Ressar
  • 22-044 Caius Kand
  • 22-045 Pearu Jakob Ojamäe
  • 22-046 Märt Oona
  • 22-047 Jaan Kookla
  • 22-048 Indrek Võhumõõk
  • 22-049 Marie Pruuli
  • 22-050 Martin Mõik
  • 22-051 Andres Sild
  • 22-052 Eimar Kukk
  • 22-053 Nikolai Prjatka
  • 22-054 Evelyn Rang
  • 22-055 Taavi Ennemuist
  • 22-056 Kristi Ilves
  • 22-057 Jan Mihkel Leetsaar
  • 22-058 Hanna Liina Lippand
  • 22-059 Viktor Palmet
  • 22-060 Aivo Agu
  • 22-061 Martin Rist
  • 22-062 Laura Nurmsalu

Ühekordsed litsentsid:

  1. 2022 Eesti sisemeistrivõistlused (Saku): Kadri Saat, Martti Siitsman, Priidu Paomets, Hille Kirpu, Marju-Ly Kaarjärv, Tiina Laurisson, Enn Salu, Helle Rätsep, Kaur Kaasik, Aleksei Ivanov, Endel Lohk, Marek Peedumäe, Irina Rekun, Kristi Valli, Urmas Kiviberg, Kristjan Puusepp, Aleksander Atonen
  2. 2022 Eesti karikavõistlused (Järvakandi): Meliss Pällo, Kati Sarapuu, Angeelika Randmäe, Boriss Malõsew, Dmitry Saley, Kait Soesoo, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Kadri Saat, Priidu Paomets, Enn Salu, Marju-Ly Kaarjärv, Janek Tolberg
  3. E. Suitsu memoriaalvõistlus (Pärnu): Aivo Einsoo, Kait Soesoo, Janek Tolberg
  4. Visa Hing (Järvakandi): Villemi Paul, Martti Siitsman
  5. Eesti MV OR (Puiatu):  Priidu Paomets, Jaan Rösler, Jaanika Rösler, Marko Tetsmann, Kaja Loot, Kait Soesoo, Indrek Lohk, Jaco Wessels, Monica Wessels, Kristjan Puusepp, Laura Nurmsalu
  6. Jõgeva Kollane (Jõgeva): Sergei Tatarlõ, Svetlana Tatarlõ, Monika Mitrjaikina, Imre Raidma, Indrek Tombak, Timofei Malõšenko, Oskar Vaaramaa, Hanna-Liisa Kallas, Klaara Käämer, Tatjana Malõševa, Boriss Malõšev, Enn Salu, Marju-Ly Kaarjärv, Hille Kirpu
  7. Järvakandi Open (Järvakandi): Marko Tetsmann
  8. Aksel Randmer memoriaalvõistlus (Pärnu): Enn Salu, Kait Soesoo, Janek Tolberg