Nimes´i turniiril osaleb 2023. aastal 10 Eesti vibulaskurit

20.01-22.01.2023 toimub Nimes´ses tunnustatud vibulaskmise turniir, kus sellel aastal võistlustules 10 Eesti vibusportlast: Reena Pärnat (sportvibu, naised), Meeri- Marita Paas (plokkvibu, naised), Lisell Jäätma (plokkvibu, naised), Maris Tetsmann (plokkvibu, naised), Robin Jäätma (plokkvibu, mehed), Reimo Loorents (plokkvibu, mehed) Miia Saarepuu (sportvibu, U-21, neiud), Tiia Tomson (plokkvibu, U-21, neiud), Dagne Oriehov (plokkvibu, U-21, neiud), Tauri Kovalevski (plokkvibu U-21, noormehed).

Treeneritena on kaasas Maarika Jäätma ja Kadi Koort.

Nimes´e turniir on 2023. aasta esimene oluline välisturniir, mis eestlastele on olnud senini väga edukas. Lisell Jäätma on antud turniiri võitnud suisa kaks korda, 2022. aastal võitis Triin Kent vaistuvibu klassis hõbemedali. Samuti on kõrgeid tulemusi ka varasematest aastatest.

2023. aasta võistlusele minnakse ka kindlasti suurte ootustega kõigi Eesti sportlaste poolt – 2022. a üliedukas hooaeg plokkvibu laskurite poolt annab täiendava põhjuse Nimes´e turniiril ka sellel aastal silma peal hoida.

Nimes´e turniiri tulemusi on võimalik jälgida: https://info.ianseo.net/?tourid=588 Samalt lingilt on leitav ka võistluse täpsem ajakava.